Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, van esélye egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van esélye egy ilyen pasinak párt találnia?

Figyelt kérdés
30 éves egyedülálló pasi.Munkahelye van viszont még a szüleivel lakik egy házban.Testvérei nincsenek.Lakott albérletben szóval nem idegen neki a főzés, mosás takaritás vagyis tudja milyen külön lakni a szülőktől. A fizetéséből spórol hogy ha kerül barátnője tudjanak külön menni saját lakásba. Elkeseredett kicsit mert egy lány azt mondta neki hogy ha lesz saját lakása akkor lesz esélye a nőknél.
2016. aug. 18. 13:24
 1/8 anonim válasza:
69%

Ugyan nem lány vagyok, de sztem elsőre ez főként a külső függvénye. Mennyire igényes magára, sportos-e, alapvetően milyen külseje van. Milyen az öltözködése, stílusa.

Ez kb az ismerkedés fázisban biztosít előnyt. Utána az számít, hogy mennyire érdekes, mennyire izgatja a fantáziáját a kiszemeltnek. Ehhez már komolyabb dolgokat kell villantani. Mik a tervei, hogyan éli az életét. Mit gondol a családról stb

2016. aug. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Gondolom az a nő aki azt mondta csak akkor lesz esélyed ha saját lakásod lesz, gondolom ő sem rendelkezik semmivel így készüll valahova betenni a valagát.

Az én szüleim 0-ról kezdték anno albérletbe mégis közösen megdolgoztak a saját házukért. Velem és a párommal ugyanez a helyzet dolgozunk összetesszük amink van haladunk együtt és egyikünk se húzza vissza a másikat.

ne légy elkeseredve ilyen kis ráakaszkodó haszonleső kényelmes nő nem hozzádvaló, főleg ha életrecaló vagy, spórolsz ès próbálsz előrébb jutni az életbe. Vannak azért olyan nők akikkel lehet haladni és van akinek csak elvárásai vannak.

2016. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na ja, nekem is volt aki a szememre hányta hogy miért lakok a szüleimmel? Na mondom én te hol laksz? Átmenetileg a szüleimnél... szóval akkor a te lányod is hasonló lehet, milliós elvárások, forintos nők. Ne törődj vele :)
2016. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen ,van eselyed. Legabb nem vitatkozol, h hozzamkoltozol vagy hozzad :D

N

2016. aug. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem ettől függ normális nőnél a dolog. Nekem van saját lakásom, egyedül élek 6 éve, és elméletben én is azt szeretném, ha akivel összejövök, közel azonos körülményekkel rendelkezzen. ELMÉLETBEN! Mert gyakorlatban van egy srác, aki tetszik, és még a szüleivel él, és még sem merült fel bennem, hogy e miatt ne járnék vele szívesen.
2016. aug. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mikor 7 éve megismertem a páromat, aki azóta már a férjem, ő még akkor a szüleivel élt, én viszont egyedül albérletben. Először furcsának tartottam, hogy normális munkahely mellett miért él még mindig a szüleivel, de aztán ahogy megismertem, láttam, hogy teljesen normálisan áll a dolgokhoz, nem anyuci pici fia, adott haza pénzt, stb, és végül is nem zavart. 1 év után összeköltöztünk, soha semmilyen konfliktusunk nem volt abból, hogy ki takarítson, vagy főzzön, megosztunk minden házi munkát. Láthatod, neki sem volt saját lakása, mégis most már felesége van és 1 gyermeke. :) Szóval felejtsd el ezt a marhaságot, amit a csaj mondott. Normális nő nem azt nézi.
2016. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

27 éves nő vagyok, 9 éve élek külön, idén építkezünk a férjemmel.


Őszintén szólva nem tekintenék ebben a korban potenciális partnernek olyasvalakit, akinek ennyire nincs igénye az önállóságra. A legtöbb nő ebben a korban maga is stabil háttérrel rendelkezik és lassan a gyerekvállaláso.n gondolkodik...

2016. aug. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem, minek kéne valakinek tökegyedül laknia. Marha magányos, és abszolút nem gazdaságos.

Ha amúgy nem életképtelen, akkor szerintem abszolút nem baj, ha a szüleivel lakik, és spórol.

2016. aug. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!