Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak ne írjak, hagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak ne írjak, hagyjam?

Figyelt kérdés
Van egy srác, pár hete megismerkedtünk én szeretnék tőle többet ő viszont nem akar kapcsolatot. Többször csokoloztunk már, ölelgetés stb, nem feküdtünk le. Mivel különbözőek a szándékaink(én akarok kapcsolatot ő nem) megbeszéltük hogy maradunk barátok,azóta viszont nem keresett. Gáz lenne ha ráírnék?
2016. aug. 18. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne gáz, csak értelmetlen. Te kapcsolatot szerettél volna a sráctól, ő pedig le akart fektetni. Mivel nem sikerült, így elvesztette irántad az érdeklődését. A "barátok maradunk" csak egy duma. Valójában ő már végzett veled, nem akar a barátod lenni. Ezek fényében nem tudom, hogy miért írnál neki. Mire számítasz?
2016. aug. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta szeret velem lenni meg nem akarja hogy megszakadjon a kapcsolatunk. Utoljára mikor taliztunk én tartottam a távolságot, ő volt az aki odajött és ölelgetett :/
2016. aug. 18. 16:24
 3/5 Költőnő? ***** válasza:
100%
Gondolom ha annyira veled akarna lenni, tenne érte.
2016. aug. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Pontosan arról van szó, amit Költőnő írt. Ha tényleg szeretne és tényleg kapcsolatra vágyna veled, akkor tenne érte és már járnátok.


De ő nem szeret. Nem érdekled. Egyszerűen még bízik benne, hogy talán sikerül megfektetnie. Úgy látom a válaszod alapján, hogy jogosan reménykedik, mert sikerült érzelmileg manipulálnia és te is kezded a szokásos tündérmeséket a szegény összezavarodott fiúról, aki nagyon rendes, csak nem tudja, hogy mit akar. Dehogynem tudja. MEG AKAR DUGNI TÉGED.


Remélem, hogy sikerült érthetően kifejeznem magamat.:)

2016. aug. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne irj neki. Nem fog valtozni plane ha nem akar. Megha kedvel akkor se! Hogyha szeretne valtozni akkor se biztos, hogy tudna. Van ako nem valo kapcsolatra. Birdki es keres mast
2016. aug. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!