Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra milyen az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra milyen az ideális kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdekelne, hogy számotokra milyen az ideális kapcsolat...friss kapcsolat és együttélés esetén is...esetleg távkapcsolat ha valaki azt szeretné leírni...


Találkozás, kapcsolattartás (telefon, net...), programok, beszélgetés, szex...


23F


2016. aug. 20. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Találkozás, kapcsolattartás (telefon, net...), programok, beszélgetés, szex... "


Ezek olyan dolgok amik úgy adják magukat, és nem igényelnek különösebb tervezést. Legalábbis szerintem.



Az ideális kapcsolat számomra olyan, amit nagyon nehezen tudok megfogalmazni. Az a baj főként, hogy nehéz összeszedni így kapásból pár perc alatt, ezért írok párat ami hirtelen eszembe jut, de ha jobban elgondolkodnék biztos találnék még mást is. Talán a legfontosabb az, hogy mindig legyen mellettem, ha szükségem van rá, mindig számíthassak rá, bármi történik is. Nagyon fontos a bizalom, és az az érzés, ami úgymond biztos ponttá teszi őt, bár ez főként egyéni és idővel kialakul, lényegében itt arra gondoltam, hogy tudatosodjon az, hogy ő van neked, és nem veszítheted el váratlanul a semmiből. A tulajdonságokba és a jellembe nem mennék most bele, mert ha már kapcsolatba vagyok valakivel vegyük úgy, hogy azok hellyel közzel olyanok ami megfelelő. Még amit kiemelnék az a kölcsönös szeretet egymás iránt, ha ezek nincsenek meg amiket leírtam, számomra az nem ideális kapcsolat.

2016. aug. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
olyan mint a mostani. Egyedül vagyok és nem kell senkihez sem alkalmazkodnom.
2016. aug. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos, nekem attól, hogy kölcsönösen kényeztetjük egymást (nem csak szexuálisan, hanem kisebb ajándékkal, aprósággal pl.ha fárasztó napja volt megmasszírozom vagy elkészítem a kedvencét, vagy csak úgy alapon). Éreztetjük, hogy fontos a másik, ahogy már írták, mindig ott vagyunk egymásnak jóban-rosszban, jó a szex, sok mindenben hasonlóan gondolkodunk, hasonlóan tervezzük a jövőt. Hirtelen ennyi jutott eszembe. 25N
2016. aug. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik vagyok, most nézem,hogy valamit kihagytam:

Találkozás: Rendszeres, minél több. De ha 2 heti vagy 2 havi, akkor egy ideig annyi! Amint tudjuk úgy is növelnék, egy jó párkapcsolatban.

Kapcsolattartás: napi szinten, ha mondjuk egyikünk éjszakára megy dolgozni, egy smsre/viber üzire/ facebook üzenetre legalább szakítsunk időt. Bár sztem, akkor is belefér 5 perc teledon vagy hanghívás valahol.

Programm: változó, bár nekem a legjobb az,ha egyik héten vhol punnyadunk, másik héten pl.mozi, utána megint otthon vagyunk vkinél vagy, a házunkban, ha együtt lakunk. Utána meg mondjuk kirándulás, kiállítás, bármi, ami mindkettőnket érdekel.

Szex: hetente min 2, s jó.

Fríss kapcsolat esetén is fontos, azt éreztetni,h fontos! (Nem csak úgy alapon jönnék össze valakivel.)

Együttélésnél is fontosnak tartom, hogy ne felejtsünk el kikapcsolódni, illetve kimutatni.h fontos. Meglepni vmivel.-

Na remélem most nem hagytam ki semmit :)

Kedves kérdező, neked milyen, az ideális párkapcsolat? :)

25N

2016. aug. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb a kölcsönös érdeklődés, nyitottság egymás felé, ezt a legapróbb napi dolgoktól kezdve a mélyebb filózgatós témákig értem. Gyakorlati kivitelezésre is gondolok: kölcsönösen keressük egymás társaságát, de ne lihegjünk a másik nyakába, tehát hagyjunk személyes teret a kapcsolat kibontakozásához. Ne az legyen, ha nem írok 1-2 óráig vissza, akkor már megcsalom, meg hasonló gyanúsítgatások, mert az ilyen nőktől a falnak megyek. Ezért fontos, hogy bízzon magában ő is és én is. Mert akkor elkerülhetők ezek a felesleges balhék.

Fontos, hogy hasonló céljaink legyenek az életben, nem kell, hogy minden egyezzen, de a főbb csapásvonalak igen pl. mik a terveink egymással, mik a terveink saját életünkkel, hogy tud ebbe a másik beleilleszkedni, család, később gyerekkel kapcsolatos kérdések őszinte megvitatása, mit várunk el ettől a kapcsolattól, mit tudunk beletenni, MIT TUDUNK ADNI EGYMÁSNAK.

A lényeg, hogy szavakkal bármit lehet mondani, a tettek beszélnek. Tisztázni kell, kit mi tesz boldoggá, a szeretetnyelvek ugye, amikről te is mindig írsz itt. Meg lehessen beszélni mindent a másikkal anélkül, hogy feszélyezettnek éreznénk magunkat, el lehessen mondani a bánatunkat is, ne csak az örömünket. Akarjuk megismerni a másik gondolkodását, kételyeit, hozzáállását az élethez, emberekhez, ismerjük meg a másik értékrendjét és ha van némi különbség is, akkor is lehet építő a kapcsolat, csak KOMMUNIKÁLNI kell őszintén.

Én a sűrű találkozások híve vagyok, hiszen akkor látod meg könnyebben a másik valódi arcát, sőt a legjobb, ha egy idő után együtt is élünk, mert ott aztán nincs színjátéknak hely, lakva ismerszik meg az ember. Ebből kifolyólag én csak tartós, komoly kapcsolat híve vagyok.

Programokat illetően ez hangulattól függ, de ne csak az legyen, hogy én töröm magam, hogy mit csináljunk, hova menjünk. Ő is vegye ki a részét ebben, tehát fifty-fifty. Nem kell minden hétvégén, vagy hétköznap menni, mint a bőrszedő zsidó, de azért kellenek olykor kimozdulások, hogy érjék a kapcsolatot új ingerek, "legyen miről pluszban beszélgetni", ez által is mélyül a kapcsolat.

A szex akkor jó szerintem, ha ott is őszinte a kommunikáció. Legyen bátorsága felvállalni a szexuális fantáziáit, persze nekem is és hozzuk közös nevezőre a dolgot. Legyen ő is kezdeményező, kísérletező, játékos, aktív, és törekedjen a változatosságra, ahogy én is. Ezt is csak egyenes beszéddel lehet megoldani. Napi szinten igénylem a szexet kapcsolatban, szóval fontos, hogy hasonló "beteg" legyen a fantáziája és a libidója, habitusa. Nem tudnék olyan nővel járni, élni, aki nem hasonlóképp kívánja a nemi aktusokat.

Miket írjak még? :D

2016. aug. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kerdezo, te ajanlottad nekem az egymasra hangolva c. konyvet, sikerult megszereznem, de sajnos csak kolcson, mert mar sehol sem kaphato. Nemsokara a vegere erek, es tenyleg nagyon jo konyv, rengeteget lehet tanulni belole, sajat magunkat is jobban meg tudjuk ismerni. Csak azert irom, mert az elozo valaszolo is emliti a szeretetnyelveket, hat gondoltam akkor mar terjesztem en is :)


A kerdesedre is valaszolva: nagyon fontos, hogy egymas szeretetnyelven "beszeljunk", es mindig ereztessuk a masikkal, h fontos es h mennyire szeretjuk. Es el kell fogadni egymas kisebb hibait, ha egyebkent minden mas rendben van. Merlegelni kell. Fontos a minosegi egyutt toltott ido, kozos programok, kozos elmenyek! De ugyanakkor neha kulon progi is kell.

Nem art, ha hasonloak az igenyeik pl kommunikacioban, h nap kozben hanyszor beszelnek ha epp nincsenek egyutt, es ha azonosan latjak a dolgokat akkor nincs vita. Ugyanez vonatkozik a szexre is, illetve az is jo ha a hobbi, erdeklodesi kor is kozos/hasonlo. Hirtelen ennyi jutott eszembe :)

2016. aug. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Komoly! Ez az egy számít, h vegyük komolyan egymást. Minden téren. Azért nem nagyon tudok ide mit írni, mert ez a párom mentalitásától is függ. Én alapjáraton nagyon alkalmazkodó, és kompromisszumképtelenség vagyok, szóval számomra több féle ideális kapcsolat os létezik. Mindig a párom igényeihez viszonyítva.
2016. aug. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

¤ Találkozás:


Heti 1-2 alkalommal is simán beérem, nem kell egymás nyakán élnünk ahhoz, hogy szeressük egymást. Arra ráérünk majd 50 évesen rossz házasokként :D :P legyen meg a mozgási szabadsága mindkettőnknek. Én bízom annyira a páromban, hogy tudjam, nem fog félrekacsingatni, ha pedig megteszi, csak közli velem, és mehet nyugodtan, amerre lát, nincs törvénybe iktatva, hogy márpedig velem kell maradnia. Ha mást szeret, éljen mással.


¤ Kapcsolattartás


Skype, e-mail, telefon. Failbook kihúzva, ugyanis nekem nincs. Őszintén szólva, az a csaj,aki a Failbooktól teszi függővé a kapcsolatot, enyhén szólva szánalmas. Nem vagyok az állandó beszélgetések híve, bőven elég ha 2-3 naponta beszélünk, viszont ha fontos dologról van szó, azonnal írjon nékem.


¤ Programok:


Ez legyen vegyes: olyasmi amit ő szeret, meg olyasmi is, amit én szeretek. Én szívesen megnézem vele a Rosalinda vagy az Eszmeralda legújabb részét, ha cserébe játszik velem Tyrian-t, vagy City of Doom-ot. Ha utazni támad kedve, azt is megbeszéljük, akár még külföldre is, igaz, olyan hosszú kapcsolatom még nem volt, ami odáig fejlődött volna, de elviekben nincs kizárva.


¤ Beszélgetés:


Jó, ha érdeklik az olyan témák, amik engem is, ettől függetlenül nem fogunk csak arról beszélni. Elég sokféle témában vagyok járatos, úgyhogy SZVSZ biztos lenne jópár közös. Ha a csaj ostoba, és csak a vállát vonogatja olyan fejjel hogy "aha, nagyon klassz,de figyelj csak, nekem mennem kell haza...", azzal alapból össze se jönnék.


¤ Szex:


Itt abszolút a lány igényei a döntők. Én évenkénti 1-el is beérem, minden ennél több alkalom ajándék.

2016. aug. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Becykeee ***** válasza:
5 válaszoló pont ugyan azt írtad le amit én is írtam volna ezért nem foglalom a helyet :-) bárcsak tényleg lenne ilyen akivel ennyire közös lenne a nevező
2016. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Előre szólok hogy 16 éves vagyok ezért "gyerekesebb" fejjel állok hozzá ehhez az egészhez. Szerinntem fontos egy kapcsolatban hogy hasonlítsunk. Ez alatt nem azt értem hogy ugyanazt szeressük csinálni, vagy mindkettőnknek xy legyen a példaképe, inkább a személyiségünk. Ezen kívül ilyen korban szerintem nem a romantika a legfontosabb (nyilván romantika nélkül nem létezhet egy kapcsolat de azért na), tudjunk legjobb barátként is tekinteni egymásra, nem csak úgy hogy ő az én életem szerelme. Jelenleg nincs sok szabadidőm, de ha azt nem a párommal tölteném akkor szerintem most lenne vége ennek a kapcsolatnak, szóval nekem az is fontos hogy minőségi időt töltsünk együtt, ne egymás mellett ülünk és telefonozunk legyen... a szexről nem tudok mit mondani, nem értek hozzá, egy felnőttnek biztos fontos hogy jó legyen de azért még nem vagyok abban a korban hogy erről beszélhessek:))
2019. aug. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!