Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom szüleihez megyek 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szüleihez megyek 2 napra vidékre. Nagyon izgulok. Mit csináljak? 18/L

Figyelt kérdés
ismerem a szüleit, de ilyen közös nagy családi dolgon még nem voltam.... alapból nagyon visszahúzódó és introvertált vagyok, nem igazán szeretek társaságba lenni, zavarban vagyok... most is emiatt semmi kedvem az egészhez. Nem tudom pl egy ebédnél hogyan viselkedjek, a barátomat mennyire csókolhatom meg előttük, reggel amikor felkelek is biztos nagyon zavarban leszek..félek hogy tök furcsának néznek majd
2016. aug. 20. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Légy illedelmes, köszönd meg a vendéglátást és igyekezz olyan lenni, mint máskor. Nem csókoljuk a másikat társaságban. Egy-egy puszi okés, de több nem. Majd ha ketten lesztek, zárt ajtók mögött.
2016. aug. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Anyukadek barlangban neveltek vagy...? Alapveto illemszabalyokat betartod, es normalisan viselkedsz. Tarsasagban nincs csok, reggeli elott pizsamadat levaltod, asztalnal segitesz, kessel-villaval eszel, magad utan koszt nem hagysz sehol. Ennyi.
2016. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Maugli, köszönj szépen, dicsérd meg a házukat, ajánld fel hogy segítesz, dicsérd meg a főztöt még ha nem ízlett is, ne pettingelj előttük, ha éjszaka nem vonyítasz akkor reggel nincs miért pironkodni... végül említsd meg, hogy köszönsz mindent, nagyon jól érezted magad. Az introvertáltság nem egyenlő a faragatlansággal, olvass utána a társadalmi érintkezési szokásoknak, ha ennyire tájékozatlan vagy.
2016. aug. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!