Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha egy 40 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy 40 év körüli férfi így viszonyul a szüleihez?

Figyelt kérdés
Minden nap találkozni akar velük, az anyukája néha úgy beszél hozzá, mintha még kicsi lenne, előttetek megpuszilja a férfi derekát, meg ölelgeti mint egy kisbabát az anyukája. A férfi meg úgy szól bele a szülei életébe, mintha az a sajátja lenne.
2015. nov. 25. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is kb. ennyi idős vagyok és az én anyukám is úgy beszél velem mintha kicsi lennék,próbáltam leszoktatni róla,de évekkel ezelőtt feladtam mert reménytelen vállalkozás volt.

Puszilkodás viszont nincs csak becézgetés.

Beleszólunk egymás életébe mert így szoktuk meg és közel lakunk egymáshoz,de a döntés önállóan történik,csak tanácsokat adunk egymásnak.

2015. nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
defekt. Legalabbis 40 evesen.
2015. nov. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!