Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma lesz az első közös programo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lesz az első közös programom a barátom családjával, színházba megyünk. Lenne pár kérdésem. ( több lenn) Szerintetek? Izgulok

Figyelt kérdés

úgy gondoltam, persze,hogy az alkalomhoz illően felveszek egy visszafogott fekete ruhát...

de nem tudom, hogy

1. mennyire gáz, hogy nem viszek semmi ajándékot nekik ( hiszen mindjárt karácsony van).. sajnos nem így készültem meg nem is tudom mit vihetnék..

2. engedjem-e hogy kifizessék az én jegyemet is (nem olyan nagy összeg, max 2000 ft)

3. előttük megcsókolhatom-e a barátom, átölelhetem-e stb


nagyon izgulok, ő az első barátom akinek találkoztam a szüleivel és szeretnék jó benyomást kelteni. ( ez em az első találkozás, egyszer már bemutatmoztam nekik futólag)


2015. dec. 23. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Nem gáz, ha nem viszel ajándékot. Miért vinnél?

Engedd kifizetni a jegyedet.

Nyugodtan öleld és csókold meg a barátodat előttük.

2015. dec. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Én anno szalagavatón találkoztam a páromék családjával, nem volt gond.
2015. dec. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

#1 Mert úgy illik, hogy ilyenkor figyelmességi ajándékkal készülünk. Tehát valami jelképes, max 2000 Ft-ért.

Természetesen nem kötelező, de ne kérdezz már hülyeséget! :D

Ajánld fel, hogy fizeted a jegyet. Valószínűleg úgysem hagyják kifizetni.

Ölelés, diszkrét csók mehet, de azért nagy csókjelenetet ne rendezzetek!

2015. dec. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki lepontozott, attól kérdem: mégis mit kellene tennie? Egy doboz bonbonnal meg egy üveg borral mászkálni a színházban? Hagyja a fenébe az egészet és ha majd legközelebb megy a barátjáékhoz visz nekik valamit - pl: saját süteményt.


A barátodat is megcsókolhatod, de a szenvedélyes nyelves csókot inkább hanyagoljátok, maradjatok a szolidabb, szerelmes szájrapuszinál!


(kettes)

2015. dec. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az nem volt a szövegben, hogy a színházban találkoznak. :D
2015. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!