Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány régóta beszélünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány régóta beszélünk msn en, de nem tudom leszűrni mit akarhat, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Először is az előzményekhez hozzátartozik az, hogy régóta beszélünk msn en, és egyetemen amolyan "osztálytárs-csoporttárs" ki hogy nevezi. Aztán amikor elkezdtünk így beszélni először, na azt inkább legszivesebben elfelejteném... viszont azóta is ugyanúgy beszélünk, és még egyszer nem küldött el a fenébe. (szerintem fejlődök, de ezt nem jelenteném ki biztosra). Mindegy most jön a lényeg. Na szoval már próbálkoztam elhívni valahova , amikor megkérdeztem akkor kitért a válasz elöl, nemrég megint megpróbáltam arra igent mondott, de amikor nemrég újra rákérdeztem, hogy nem felejtette-e el, akkor háááát bizony elfelejtette, úgyhogy átrakta az időpontot máshova. Meg hát az a baj sok a "bizonytalansági tényező" pl : én próbálok bókolni (haverom szerint túl nyomulós, együtt szoktuk megbeszélni a "csajos" ügyeket) de ő inkább az elől is kitér, mindig kitér előle. Viszont mindig odarakja, amikor elmegy, hogy nem akar lerázni, meg hogy ne legyek hülye, meg ne képzeljek hülyeségeket. Mostanában meg rászokott erre a "puszi" dologra. (na jó a rászokás túlzás, de...) Nagyjából így ennyi lenne a történet . Még egy dolog, az biztos, hogy nem az a ribi féle, és szerintem egyáltalán nem volt még barátja(mint ahogy egyébként nekem barátnőm). Szoval nem tuom, hogy ha így találkozunk, akkor a legyünk csak barátok szövegre készítsem fel magam. Igazából ő engem nem keres msn en(igazából mindig én írok rá, jó hát volt már fordítva is, de abból egyszer valami sulisat kérdezett bár nem tudom miért amikor 100 meg egy barátnője jár a suliba, másik meg valami személyesebb volt, de azt már nem tudom, hogy kb mi lehetett).
2010. ápr. 20. 08:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"akik mellett nőnek (vagyis elnyomottnak, kisebb rendűnek)"

nőnek érezni valaki mellett magad, nem ezt jelenti

hanem azt hogy úgy bánik veled mint egy istennővel és ezt nem pénzel hanem szavakkal bókokkal lehet elérni, de gondolom rettenetesen értesz a csajokhoz kedves első válaszoló, ha pedig nem érdekel hogy mit ír minek válaszolsz rá??


bocsi h nem a kérdésedre válaszoltam de nem tudtam elhaladni az első válaszoló kommentje mellett..

2010. ápr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

ja és még valami, én kifejezetten utálom még azt is ha egy fiú aki tetszik nekem meghív egy italra kicsit kiszolgáltatottnak érzem olyankor magam vagy nem is tudom igazán, az a lényeg hogy az igazi csajok nem a pénzre mennek, ha csak ilyet ismertek rossz helyen kapiskáltok...


te pedig kedves kérdező várj vele egy kicsit hagyd hogy ő is érdeklődjön rendszeresen felőled...:)

2010. ápr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Am akkor parasztok vanna ezen az oldalon, hogy az valami förtelem.


Nah elmondom a szitut, lehet nagyon be van gubózva a csajszikám. Szerintem próbálj kicsit csalafintább lenni ennél, ha mondjuk elmegy könyvtárba, vagy valami elintéznivalója van stb... És mondjuk elötte dumcsiztatok, akkor mondjad neki hogy várj! elkisérlek én is unatkozok, stb... Szal menny vele és beszélgessetek, ha az is megvan és konkréten csak áldogáltok, de mindég csak elvagytok,akkor kell bevágni, gyere már velem meginni egy kávét/üccsit stb... Szóval csak okosan meglehet azt érezni mikor olyan kedvében van, de ehhez figyelem kell és szemed sargából állandóan a nyomában lenni... :) És hidd el ez nem nyomulós, persze az csak finoman kell végrehajtani...


Én is egyetemista vagyok, és volt nem 1-2 ilyen eset, és ha nincs is semmi akkor később is megcsinálhatod ugyan ezt.


Nekem meg egy mogorva csajszika tetszik, de olyan aranyos meg szép...XD... de multkor a mekibe dalálkoztam vele olyan aranyosan integett azzal a kék szemével, hogy menten elolvadtam :D...XD... szal most ő kell nekem, és én még beszilgetni is csak ritkán beszélek vele...:(

2010. ápr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ma minden kiderül, vagy mindenki derül. A lényeg hogy a kacsák alatt legyen víz.
2010. ápr. 22. 08:10
 15/16 anonim ***** válasza:
nem az nem úgy van... A lényeg az hogy tapadjon a bélyeg a kacsák elött legyen víz, a p*na meg legyen nedves :D:D
2010. ápr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Na fejlemények, megvolt a dolog, de semmi érdemi nem sikerült belőle, bizonyos okok miatt. Viszont amikor elmentem, mert órám volt, írt sms, hogy sajnálja, ha untatott volna...
2010. ápr. 23. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!