Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezek után tudnátok ugyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezek után tudnátok ugyan úgy nézni a barátnőtökre? Mit gondolnátok? 25/F

Figyelt kérdés

Fél év után mentem át a barátnőmékhez először, egy hatalmas modern házban laknak, mindenről sugárzik hogy sokba került/ luxus...

Nekem fogalmam nem volt mióta ismerjük egymást ( már több mint egy éve ismerem) hogy ilyen gazdagok, átlagos ruhákat hord, sosincs nála sok pénz, nem kajál drága éttermekben stb.. De ez most ledöbbentett és félek, hogy nem fogok tudni rá ugyan úgy nézni mint eddig


2016. aug. 20. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Mi rosszat tett? Semmit nem ő választott ezek közül. A barátnőd SZÜLEI sokat keresnek és így rendezték be az életüket. Ha jólesik, gondolj arra, hogy ő még két fűszálat sem tett ezért keresztbe. Szóval ha szigorúan nézzük, semmije nincs. A jelek szerint neked sem. Szóval egyformák vagytok.
2016. aug. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy fix: A családja utáln fog, fúrni fognak főleg az anyós. Az fater, ha olyan "bruhahaha kövérgazdag" akkor még egész jó arc is lehet.
2016. aug. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző válaszoló írja, a lány nem tehet semmiről. Vagy beleszületett vagy utólag kerestek annyi pénzt, ő nem vitt "hozzátok" egy garast sem. Ok, ha együtt terveztek közös életet, akkor már "hozni" fogja a pénzt vagy legalábbis rá fogják tukmálni, ez már rajta, rajtatok múlik. De hol van az még?? Ne foglalkozz így a jövővel!
2016. aug. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt, vagy meg tudod emészteni, vagy nem. Nálam, a nagy vagyoni különbség, diploma szakító ok. Nem látom értelmét, hogy olyan kapcsolatba benne legyek amiben rosszul érzem magam.
2016. aug. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez hülye felfogás!!!

nekem a volt osztálytársam szavai mély nyomot hagytak bennem...igaz mi csak haverok voltunk...de egyszer átjöttek páran hozzánk és látták milyen körülmények között élünk, elég jó az átlaghoz képest...és baromira rosszul esett amikor arról volt szó, hogy majd megyek át hozzájuk és mondta: "ne számíts olyan helyzetre, mint nálatok, mi nem élünk olyan jól"...mintha a közöttünk levő kapcsolatnak bármi köze lenne ahhoz, hogy kinek mennyire pénzesek a szülei...rosszul esett, hogy azt hiszi lenézem, vagy zavarni fog, hogy ők "nem olyan gazdagok, mint mi"...

am én is tök átlagos ruhákba járok most is, pedig már saját keresetem van, jóval többet megengedhetnék magamnak és baromira rosszul esne ha egy ilyen emberrel találkoznék, hogy azért mert olyan lehetőségeim vannak amilyen máshogy tekint rám...


23F

2016. aug. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó kommentelő. Ugye milyen érdekes is ez? Kisebb korban a gyerek fel sem fogják. Még az sem fogja fel igazán, hogy mit jelent a nagy vagyon aki éppen abban a családban él. Ott csak a barátság számít. Továbbá az is egy jellemző vonás, hogy a szegények nem tudják megítélni, hogy mi mennyit ér. Egy komolyabb pólóra mikor kérdezel egy árat 10000-ret mondanak ami a közelében sincs. 60-70k-t is simán elkér sok cég egy sima pulóverért. Mikor ezeket az árakat megtudják kevesebbnek érzik magukat. Pedig a barátság nem a vagyonról szól. Az a legutolsó dolog amiről szólnia kellene. Rajtam például mindig van karkötő és óra, de senkinek nem mutogatom és nem is szeretem szóba hozni az ilyen témát. A két cucc együtt ér vagy 500-600 ezer forintot, de tudom, hogy van olyan ember aki ha ezt tudná már másként nézne rám. Volt olyan eset amikor leezüstözték a karkötőmet pedig színtiszta fehérarany-arany. Csak annyi zavart benne, hogy az emberből nem nézik ki, hogy eredeti cuccai vannak Magyarországon, de kitűnni a tömegből nem jó dolog. Mikor kicsi voltam apának telt egy BMW-re, amiért tanult majd megdolgozott. Én csak azt tudtam, hogy jó autónk volt. Nem származott egy elit környékről így mikor megérkeztünk a szüleihez az erkélyről kiszólt egy bácsika, hogy ,,így könnyű".

Ezzel a néhány sztorival én szeretnék a kérdezőnek is segíteni. A barátnődet szerintem becsüld meg és tedd össze a két kezed ha ilyen marad. Nem tűnik egy fölényeskedő embernek pedig a te szavaid alapján az is lehetne. A pénz manapság ugyan jogot nem ad, de szegény és gazdag egyaránt tudják, hogy többet megtehet a jómódú. Sajnos ez így is van, de attól még nem lesz több.

2016. aug. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6:

amit leírtam az középiskola alatt történt...tehát már máshogy álltunk az anyagiakhoz, mint a gyerekek, feltudtuk fogni minek milyen anyagi és eszmei értéke van/lehet :)


23F

2016. aug. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!