Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valakinek valamilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek valamilyen bevált módszere a szeretethiány ellen?

Figyelt kérdés

Teljesen meg vagyok békélve önmagammal, de eddig mindig úgy alakultak a dolgaim, hogy azok valami miatt nem jöttek össze (pl. a srác felszívódott stb.). De az utóbbi időben mintha nyomásként nehezedne ez rám és olyankor másra sem tudok gondolni, minthogy miért ilyen szerencsétlen az életem.

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!

21/N



2016. aug. 21. 12:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Háziállat, sport, hobbi. Szerintem így lehet átvészelni. Beszélgess, ismerkedj tét nélkül. (F)
2016. aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Semmi extrát nem fogok tudni mondani. Ápold a kapcsolatod a barátokkal és a családoddal. A szerelmet nem helyettesítik, de mégis úgy érezheted, hogy vannak, akik szeretnek és becsülnek.

Keress olyan elfoglaltságokat, amik sikerélményt adnak.

2016. aug. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is így gondolom. Egy jó módszer van, ami nekem bevált. Le kell magad foglalni, célokat kitűzni mert az hogy legyen párkapcsolatod az nem cél. Számít, de ennek alárendelni mindent csak azt eredményezi, hogy görcs leszel és ez kívülről is látszódni fog. Kezdj el élni, és nem ezzel foglalkozni. Aminek jönnie kell, az úgy is megtalál. Élvezd inkább az életet, valósítsd meg a céljaid. Ettől magabiztosabb is leszel és boldogabb. A boldog, elégedett emberek meg mágnesként vonzzák a többi embert mert sokkal szimpatikusabbá válsz. Tét nélkül ismerkedj, szerezz barátokat, fejleszd önmagad. Jön magától minden, hidd el.
2016. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1,2 - Mindkettő pipa. :) De akkor majd jobban belemerülök.

Köszi a válaszokat!

2016. aug. 21. 12:50
 5/13 anonim ***** válasza:
Privát üzenet gyűjtés indul 1.2..3...
2016. aug. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
3 - Köszönöm, hogy felnyitottad a szemem. ^^ Majd észben tartom. :)
2016. aug. 21. 12:51
 7/13 anonim ***** válasza:
Sajnos a szeretethiányon csak az segít ha van egy hozzád közelálló személy aki megszeretget.
2016. aug. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Minél több szeretetet adsz, annál többet fogsz majd visszakapni.
2016. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8 - Mindig is kedves voltam az emberekkel és ahol csak tudok, segítek. :)
2016. aug. 21. 14:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Oké,akkor nincs gond, megkapod majd te is.
2016. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!