Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt komolyan lehet venni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt komolyan lehet venni?

Figyelt kérdés

Neten ismertem meg egy pasit, teljesen veletlenul, de elkezdtunk beszelgetni. Kulsoleg kolcsonos a szimpatia, es ertelmes, kellemes jelensegnek tartjuk egymast, ezt o tobbszor es egyertelmubben jelezte iranyomba. Lenyegeben minden nap ir, ha sokat dolgozik, akkor is, ha a barataival van, akkor is. De kicsit megis olyan eroltetettnek erzem. Pl megkertem meseljen magarol, de o nem tudja mit meseljen igy ha nem kerdezek akkor elakadunk. Illetve direkt sok olyan temat hozok fel vagy meselek amit tovabb lehetne vinni egy jo beszelgetesbe, a szabadidos tevekenysegtol a csaladon keresztul az allatokig minden felet ami az atlag napjaimat erinti, es nyilvan amikrol o is elmondhatna a velemenyet/tapasztalatait, de o magatol nem viszi tovabb a beszelgetest. Pl mai is mar egyszer elkoszontem tole, o megkerdezte mi baj, mondtam hogy eroltetettnek erzem, erre irta hogy ne haragudjak, faradt es gyorsan elkezdett kompenzalni es irogatni, de akkor sem lesz belole egy rugalmas konnyed beszelgetes... szerintetek? Hagyjak meg neki idot? Mert lehet szemelyesen mas lenne. Mit gondoltok?

22n es 23f


2016. aug. 21. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy jó beszélgetéshez nincs szükség kérdésekre. Nem interjún vagytok elvileg...:) Bár attól is függ, élőben milyen az ember, vannak, akik neten nem tudnak kommunikálni. Ha élőben is ilyen, akkor felejtős.
2016. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én azt gondolom, hogy személyesen kellene már találkoznotok, beszélgetnetek ha eddig nem tettétek volna meg de Mihamarabb!
2016. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!