Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtünk az egyik legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtünk az egyik legjobb barátommal. Kavarást akar, de féltékeny és úgy beszél az egészről hogy szeretné ha sokáig tartana és társaságban sem titkolja úgy mint én. Tényleg csak szexről van szó vagy többet akar? 19L

Figyelt kérdés
2016. aug. 22. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a több alatt azt érted, hogy neki tökéletesen megfelelne, ha tartósabb ideig a dugópajtija lenné, és másra rá se nézhetnél, akkor igen, többet akar. Egyéb esetben nem.
2016. aug. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Buta kislány vagy még. Ezek a kavarások meg titkolózások annyira szánalmasak. Mi nem világos neked? Dugópajtinak akar de úgy, hogy kisajátít. Ennyi.

21/L

2016. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ki akar sajátítani, jobb neki, ha te csak az ő privát, külön bejáratú puncija vagy. Bántaná a "férfiúi büszkeségét", ha más is beléd mártaná. Kb. ennyi.


U.i.: tudom, te is biztos érettebb vagy a korodnál, de vigyázz magadra, és gondold át, hogy mibe mész bele... ha már most arra vágysz, hogy ez több legyen, mint ami, akkor nem biztos, hogy jó ötlet...

2016. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest hogy az eggyik legjobb barátodnak tekinted egyáltalán nem is ismered. (Remélem a jovoben nem sértodsz meg a pasidra ha féltékeny lessz csak egy barátodra) :)
2016. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért jó, ha ilyen embereket nevezhetsz a legjobb barátaidnak. Nem irigyellek.
2016. aug. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt többen azt írják, hogy birtokolni akar, stb... Szerintem lehet egy olyan opció is benne, hogy egyszerűen jólesik neki veled lennie, és ahogy írtad többet akar. Figyeld meg, szerintem észrevehető a különbség a között, hogy birtokolni akar, vagy szeret téged.
2016. aug. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
minek kevered a haverságot a dugással ribi? XD
2016. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!