Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes úgy randizni valakivel, ha tudom, hogy én belsőleg nem vagyok rendben?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki mostanában többször elhívott randizni, eddig egyszer mentem el vele egy italra, ami nem túl jól sikeredett, lévén én túlizgultam, bepánikoltam, de ő bíztatott később, hogy nem bánja, ez természetes, és ismét elhívott.

Ami a lényeg a kérdés szempontjából, több problémával is küzdöm, önbizalomhiány, szorongás, néha depresszió, teljes befelé fordulás, testileg sem vagyok a topon, így nem tudom, hogy érdemes belevágni egy kapcsolatba? Vagy beszéljek neki ezekről őszintén, és majd ő mérlegeli, hogy még így is szeretne-e?


2016. aug. 23. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélj neki erről, és mond el neki.
2016. aug. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Idővel ha megismered, és az illető laza és nem a tökéletes nőt kutatja 100. Ismerkedős randival akkor nem kell tartanod. Minél többet talalkoztok annal kevésbé lesz feszült a helyzet és észre se egyre önfeledtebb leszel. Tervezzetek közös programokat amik feszültségoldók. Közös séta, állatkert, kiállitás a beülős italozó helyeket nem szeretem egy ismerkedés elején ahol egymással szemben ül 2 ismeretlen ember és egymás pofájá kell bámulni és beszélni egymással mint egy interjún.
2016. aug. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
52%

kb. senki nem lenne kapcsolatba soha, ha elvárás lenne, hogy mindenki a toppon legyen szellemileg és testileg egyaránt.

Amit leírtál magadról az bennem is megvan, sőt az emberek 70%-ban, ki enyhébben, kiben erősebben.

De nekem is van párom immár 7 éve, és eddig meg tudtuk ezeket oldani együtt. Illetve a párom olyan ember akinek olyan a természete, hogy nem tudok mellette depizni, mert mindig felvidít.


Szóval ha csak ezek vannak mint kifogások akkor nyugodtan ismerkedjél, ha megismer úgy is előjönnek ezek a dolgok és ő majd eldönti, hogy meg tud-e ezzel küzdeni. De ezek nem extra dolgok, az emberek 70%-ban ez megvan. És a depressziónak pont az az ellenszere (legalábbis részemről) ha emberek között vagy, éled az életed és nem foglalkozol ezekkel.

2016. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes ezt a másik oldalról látni, engem pont ezzel utasítottak el, de azért én is próbálkozom folytatni, szóval szerintem érdemes, csak mutasd ki a fiúnak, ha érdekel téged.
2016. okt. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!