Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan háborodott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan háborodott fel a barátnőm, hogy egy fém százast tettem a seggébe?

Figyelt kérdés
nem tudta onnan kiejteni csak kiszedni kézzel xDD

2016. júl. 30. 20:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
99%
És még egy hónap a suliig...
2016. júl. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Nem háborodott fel jogosan, mert alapból tudni kellett neki hogy egy elmebeteggel jár. Ha valaki szóba áll veled, akkor az se lehet különb nálad. Valószinű másban is ennyire infantilis vagy, tehát mindennek vannak előjelei és muszáj szürni kivel áll le az ember.
2016. júl. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
7%
nekem is vannak ehhez hasonló hülye vicceim, de szerencsére barátőm 7év alatt megtanulta tolerálni :D néha azért visszanyal a fagyi
2016. júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Perselynek nézted, vagy mi?
2016. júl. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Blade Bone ***** válasza:
35%
Biztos röfögött. :D
2016. júl. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem jogos, talán viccesnek gondolod, de nagyon gusztustalan, egy fémérme tele van baktériumokkal. Ráadásul ebből én szűröm le, hogy egyáltalán nem tiszteled a párod.
2016. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hat, ez baromi vicces tenyleg. Konkretan letojtad az egeszseget. Van fogalmad rola mennyi bakterium van egy fempenzen? Es ha a baratnodnek pl. olyan problemaja van ilyentajt amit nem oszt meg veled, akkor te meg lazan beraktal egy bakterium telepet neki oda mondjuk egy kezdodo aranyerre. Pl. nekem apro verzo sebek vannak odabent, arra beraktal volna egy mocskos fempenzt, eleg nagy esellyel kapok egy jo kis fertozest. De ilyenekre nem gondolsz az agyatlan balf***ddal.
2016. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Szergej55 ***** válasza:
100%
Napi kamu, de legalább valamennyire szórakoztató!
2016. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Igen, de én simán kinyomtam volna
2016. júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
ez nem kamu ez megtörtént esemény :D de úr isten mennyi sok finnyás picsulinka van itt még jó h nem szakítson emiatt velem nem? xDD egyébként utána röhögött ezen
2016. júl. 30. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!