Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy, hogy fénykép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy fényképen jobban nézett ki a lány/pasi?

Figyelt kérdés

Lehet nagy eltérés egy fénykép és a valóság között?

Érdekelnének a történetek, hogy ismerkedéskor mi hogyan alakult. :)


2016. aug. 25. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyan történetet hallottam, amikor valaki eléggé régi képekkel társkeresett. A másik fél mindig megdöbbent és nem tetszett neki a dolog.
2016. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Igen... :D

Írogattam egy pasival, nagyon jól nézett ki (kigyúrt testalkat), fotogénnek is tűnt a képek alapján. Alig vártam, h találkozzunk.

Amikor messziről megláttam, azt hittem, h padlót fogok. Előttem állt egy csont és bőr gyerek (mert paleo diétán volt és az izmaiból is leadott...), aki abszolút nem hasonlított önmagára. Ne értsen senki se félre, nem arra mentem, h huuu most muszkli legyen a pasi, de még csak nem is nézett ki jól vékonyan. Mint aki nem kap otthon enni...

2016. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb mindenki jobban néz ki képen mint élőben, kiválaszthat 100 kép közül a legjobbat ,rengeteget számít a fényviszony a beállítás, no meg a jó öreg fotóbolt program . Persze van aki felhány a netre egy félhomályban oldalra fordított képet becsillanó vakuval na ez se túl bizalomgerjesztő.
2016. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam már úgy, vagy a képe alapján dögösen nézett ki a csaj, de élőbe meg hát.. pff...

De viszont olyan is volt (az exem) aki képen kevésbé nézett ki jól, élőben viszont jobban nézett ki.

2016. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sokkal jobban nézek ki élőben mint a fotókon. Egyszerűen nem vagyok fotogén, de nagyon sok embernél van az, hogy a képeken jobban néz ki mégpedig azért, mert azzal könnyen lehet csalni. Alapvetően nagyon sok praktika létezik, amivel előnyösebbé varázsolhatod a képed, legyen az egy póz, a fényerő okos használata, vagy akár utómunkálatok ps-sel.
2016. aug. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az exem sokkal jobban nézett ki élőben, mint fényképen.
2016. aug. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Voltam így egy pár csajjal már.
2016. aug. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én már sokszor jártam úgy, hogy kép alapján tetszettem a lánynak, élőben pedig undorodott tőlem.
2016. aug. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!