Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszhetek ennek a lánynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek ennek a lánynak?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta súlyos kisebbségi komplexusom volt, amit valahogy sikerült eltemetnem magam, de nem teljesen sajnos, így nem tudom elhinni, hogy tetszhetek valakinek. Arcra nem vagyok csúnya szerintem, de nem is vagyok jóképű, Viszont vékony vagyok.

Csak azt vettem észre, hogy az egyik munkatársam többet néz, mint kéne. Meg amikor csinálok valamit, akkor nevet rajta. Ma oldalt állt nekem, néztem rá, és láttam, hogy a szeme sarkából figyel. Előtte meg mosolygott rám, amikor jött velem szembe.


2016. aug. 25. 22:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Sose tapasztaltam még ilyesmit nőtől, csak azért gondoltam a lehetetlenségre, hogy talán tetszek neki.
2016. aug. 25. 22:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Van rá esély, de csak egyféleképpen derítheted ki. De gondolom tudod te is a választ.
2016. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el visszamosolyogni, először érdeklődj, kávézz vele együtt és ki fog derülni. Ha jó vagy nála együtt kávéztok, beszélgettek és előbb-utóbb talán kialakul a kötődés.
2016. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Techetel', more.
2016. aug. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy jóképű, akkor valószínűleg csak barátilag vagy szimpatikus neki.
2016. aug. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ezek alapján elég valószínű

persze nem 100%, de elég esélyes ahhoz, hogy te is lépj ha tetszik a lány

2016. aug. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!