Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy oldanátok meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy oldanátok meg ezt a kínos dolgot? 21/N

Figyelt kérdés
Párom előtt már nem szégyellem, mert vele megbeszéltem és megszokta, hogy wc-n mikor nagy dolgom végzem legtöbbször "pukizok" is. Mikor vendégségben vagyok párom családjánál nem merek elmenni soha wc-re. Volt, hogy két napig ott voltunk és nem mertem elmenni, nehogy kihallatszon, mert rohadt gáz. Már páromnak is mondtam, hogy én ezzel nem tudok mit kezdeni, de nem érdekli. Most megint megyünk majd párom családjához több napra és már rettegek. Milyen megoldásokat javasolnátok? Rohadt cikinek érzem magam.

2016. aug. 27. 09:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Maradj tavol a kaposztatol, hehe.


Egyebkent menj akkor wc-re, mikor nincsenek a hazban, vagy menjetek egy bevasarlo kozpontba.

2016. aug. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%
Általános iskolában/óvodán kinevettek, mert "pukiztál"? Vagy miért érzed cikinek? Semmi kivetni való nincs ebben. Inkább fejben kéne rendet tenni és megkeresned az okát annak, hogy miért érzed magadat cikinek ettől. Valószínűleg gyerekkorodra vezethető vissza.
2016. aug. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
az a baj szülei vidéken élnek, a legközelebbi bevásárló központ tőlük 25 km-re van, kocsmába én meg biztos nem fogok elmenni wc-re, hogy összeszedjek valamit...
2016. aug. 27. 09:45
 4/30 anonim ***** válasza:
0%

2


Egy pedofiltol veszed a magas elkepzeleseidet. Freud azt is mondta, hogy a fiuk termeszetesen le akarnak fekudni az anyjukkal es megolnek az apjukat...


Nem biztos, hogy gyermekkori. Csak nem sok agyas tarsa eleteben es nem nyilik meg mindenki elott. En sem szeretnem, ha az arnyekszeken zavarnanak...

2016. aug. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

miért érzem cikinek?

mert az?

2016. aug. 27. 09:48
 6/30 anonim ***** válasza:
49%
Espumisan...
2016. aug. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

3

Akkor menj, mikor etetik a csirkeket. XD


En is laktam falun es megoldottam ugy a wc-zest, hogy nem hallgatozott senki. Szerintem nem less ez gond eleted vegeeig.


Egy kemping kretyo 25 ezer. Most tenyleg erre akarsz kolteni? [link]

2016. aug. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Haha, rohadt vicces vagy.
2016. aug. 27. 09:56
 9/30 anonim ***** válasza:
keress rá itt a gyakorin, kinek milyen praktikája van, hogy ne hallatsszon a fing.
2016. aug. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Bekapcsolod a rádiót vagy valamit, és nem fogják hallani.

És ne felejtsd el, hogy nem panel, papír falakkal. Ott nem hallatszik ki minden zaj. ;)

Egyszer túlesel rajta, és rájössz, hogy ez a probléma rajtad kívül senkit nem érdekel.

2016. aug. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!