Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy oldanátok meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy oldanátok meg ezt a kínos dolgot? 21/N

Figyelt kérdés
Párom előtt már nem szégyellem, mert vele megbeszéltem és megszokta, hogy wc-n mikor nagy dolgom végzem legtöbbször "pukizok" is. Mikor vendégségben vagyok párom családjánál nem merek elmenni soha wc-re. Volt, hogy két napig ott voltunk és nem mertem elmenni, nehogy kihallatszon, mert rohadt gáz. Már páromnak is mondtam, hogy én ezzel nem tudok mit kezdeni, de nem érdekli. Most megint megyünk majd párom családjához több napra és már rettegek. Milyen megoldásokat javasolnátok? Rohadt cikinek érzem magam.

2016. aug. 27. 09:38
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
65%

En erre egyet tudok csak.

-Fingani er?

-Nem.

-Akkor csaltam.


Amugy meg nehogy mar a wc-n ne lehessen fingani. Ez olyan mintha az asztalnal ne lehetne enni. Es igen a nok is esznek, isznak, szarnak, finganak, sot sajnos meg menstrualnak is. De hat ez az elet.

30F

2016. aug. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
#6 próbáltam, de itt nem emésztési problémáról van szó, egyszerűen csak ilyen és kész
2016. aug. 27. 09:57
 13/30 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Felnőnék.

Nekem is van ismerősőm, aki meg a szarást tartja cikinek. Mert büdi. És amikor a párjánál van, vagy bárhol máshol, nem megy el wc-re. Ha 5 napig van valahol, akkor 5 napig nem megy el nagy wc-re. Inkább döglődik az utolsó napon.


Egyszer nálunk nyaralt és nem tudtam a gondjáról. Csak az tűnt fel, hogy a harmadik napon, már úgy járt mint akit hasba rúgtak. Aztán mikor már hívni akartam a mentőket, akkor kinyögte, mi a szitu. Úgyhogy abba egyeztünk meg, hogy a kis lelke megnyugodjon elmentem egy órára a saját otthonomból, hogy tudjon szegény végre wc-zni. (nem mintha nem lenne wc illatosítónk)


Szóval szerintem az az ultragáz, hogy ekkora feneket kerítetek a biológiai funkcióknak. Mert alapjáraton a lőttéri kutyát sem érdekelné, hogy itézed a dolgodat, azért van az angol wc kitalálva, hogy ott az ilyen folyó ügyeket intézzük. Senki nem számít rá, hogy az ibolya illatú lesz, vagy csillámló tejszínhab, és arra is számíthat az ember, hogy jönnek hangok. De az a helyiség arra van kitalálva, hogy ott intézd ezeket az ügyeket és ne a nagyközönség orra előtt.

De így, hogy itt tipródsz ezen, minden felnagyítódik és a tes segged produktuma és hangzásvilága kerül majd előtérbe.


Azt tudom javasolni, hogy légy úrilány, és fogad el a tested működését, menj el a wc-re könnyíts magadon, hagyd rendbe a wc-t magad után és angolosan gyere ki. Ennyi. Nem kell ekkora feneket keríteni a dolgoknak. Ha a fingás ciki wc-zés közben, akkor létezés is ciki. Az evéssel, légzéssel és egyebekkel egyetemben. Nem leszel attól kulturálatlan és gáz, mert rendeltetés szerűen használod az telibe rakott budit.

2016. aug. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Én cikinek tartom továbbra is, ha vendégségben valaki "fingik".

30/f tipikus pasi vagy, aki könnyedén fogja fel ezt a problémát, lehet neked nem ciki, de egy nőnek illik nem szét pukizni a vendégséget.

2016. aug. 27. 09:59
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Fogadjunk, hogy ők is pukiznak a vécén. Amikor a mosdóban van valaki, bár ha tudat alatt hallja is, nem figyel oda az érkező hangokra. Nem törődik vele. Én is néha hallom a párom pukizni, ahogy hallottam régebben anyámat-apámat is, és volt már rá példa, hogy anyósom is hallottam. Na és? Senki sem foglalkozik ezzel, elfelejti, amint meghallja, mert nem érdekli. Nem az fog megmaradni az emberekben rólad, hogy milyen rotyogósakat szoktál pukkantani, miközben vécézel. Amint kijössz a mosdóból, el is felejtik az egészet. Nekem ez a tapasztalatom. Bizonyára engem is hallottak- még anyósomnál laktunk, amikor egyszer olyan irdatlan hasmenésem volt, hogy éjszaka félóránként rohangáltam a mosdóba, anyósom meg iszonyú könnyen felébred. Tuti hallott mindent, és hát, nem volt egy csendes hasmenés, az biztos. Akkor ismertem valami 2 hónapja kábé? Ciki, nem ciki, nem foglalkozott vele. Nem is beszéltünk róla, sőt, fogadni mernék, hogy másnapra már elfelejtette.


De ha ez nem vigasztal meg, kérdező, akkor dúdolj közben. Semmivel sem kevésbé feltűnő, de legalább elnyomja a "rossz" hangot.

2016. aug. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
88%

#14 Erre mast mar nem lehet mondani, csak azt ha hulye vagy szenvedj. Gatlasainkat, felemeinket magunk generaljuk tok feleslegesen, na meg persze a tarsadalom(abbol is az idiota rokonok). Te dontod el hogyan eled az eletedet, en ennel tobbet nem tudok segiteni.

30F

2016. aug. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
5%

Én teljesen megértelek, én sem merek nagyvécézni más helyen vagy, ha valaki nálam van és nem családtag :DD

Kapcsold be a tv-t, tegyél be valami zenét, aztán menj el wcre :))

2016. aug. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 fru_ ***** válasza:
95%

#14 nagyon ciki vendégségben fingani, és otthon is a vasárnapi ebédnél... de mondjuk a WC-n megengedett.

Nem látom tisztán, te 21 éves vagy, vagy 12 és diszgráfiás?

Ha úgy érzed jön a gáz, áll fel a klotyón, és markold össze az ánusz körül, és akkor nem tud olyan lendülettel jönni, hogy hangos is legyen.

2016. aug. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
57%
Azért írtam az espumisant,mert nekem segített,de ha kapcsolsz zenét nagydolog előtt,akkor probléma megoldva!
2016. aug. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
47%

A pub klotyoban le lehet teriteni a wecepapirt a wece peremere, masreszt ha siman raulsz sem kapsz el semmit kiveve akkor ha mondjuk a dolog valami pisi, vagy ha a puncidat teszed ra az ulokere, amit nem gondolok.


Mivel a wecedeszka nem erintkezik a nemi szerveddel, igy minden oke. De mondom, terits le wc papirt ha ettol jobban erzed magad:-))


Masreszt noj fel, ugy ertem mindenki pukizik, ez vsn es hidd el h nem erdekli oket, ezerszer inkabb egy kinos pillanat mint az h felfujodj es a dokinal koss ki. Egyebkent szen tabletta altalaban segit.

2016. aug. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!