Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy oldanátok meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy oldanátok meg ezt a kínos dolgot? 21/N

Figyelt kérdés
Párom előtt már nem szégyellem, mert vele megbeszéltem és megszokta, hogy wc-n mikor nagy dolgom végzem legtöbbször "pukizok" is. Mikor vendégségben vagyok párom családjánál nem merek elmenni soha wc-re. Volt, hogy két napig ott voltunk és nem mertem elmenni, nehogy kihallatszon, mert rohadt gáz. Már páromnak is mondtam, hogy én ezzel nem tudok mit kezdeni, de nem érdekli. Most megint megyünk majd párom családjához több napra és már rettegek. Milyen megoldásokat javasolnátok? Rohadt cikinek érzem magam.

2016. aug. 27. 09:38
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Mekkora suttyok irogatnak ide
2016. aug. 27. 12:10
 22/30 anonim ***** válasza:

Itt egy horror történet. [link]


Meg leszel lepődve, de inkább lélegezz fel, hogy van egyáltalán hova csinálnod.

[link]


A wc-ben ezek teljesen normális hangok. Hova máshova fektetnéd a kábelt?

Félve kérdezem meg, hogy a pisi zubogása nem zavar?

2016. aug. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 omba ***** válasza:
100%

Én nem látom "mekkora suttyók írnak ide", de hát elég éretlenke vagy, azt ne is tagadd.



Ez a TV bekapcsolásos dolog se jó, mert akkor meg mindenki azt gondolja: No, Julcsika meg szarni, és nagyok durrantgat a végén"


A megoldást pedig pontosan leírtad:

"egyszerűen csak ilyen és kész" - ki a fenét érdekel, hogy WC-n mit csinál egy másik ember?

2016. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

A fingás természetes emberi dolog. Aki nem tudja ezt ekfogadni, az nem tudja magát emberként elfogadni, maszkot hord, nem adja önmagát, stb...


Nyilván első benyomás alkalmával erre érdemes odafigyelni. De később már felesleges. Pláne, hogy wc-ből nem hallatszik ki semmi. (Kivéve, ha valaki az ajtónál hallgatózik)


Ettől a kérdéstől jól rámjött a kakkanthatnék, úgyhogy megyek is, teleszarom barátnőmék wc-jét


😊💩

2016. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés és a hozzászólások feldobták az estém köszönöm :)
2016. aug. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 szonata ***** válasza:
Ahogy a párod elfogadta a tested természetes működését a szülei is elfogják. Kialakult benned egy irreális szorongás ezzel a napi művelettel kapcsolatban. Úgy látom,hogy ez belőled fakad és ahogy jött el is lehet tüntetni. A wc az a hely ahol ez a "hangoskodás" megengedett.Minél kultúráltabb egy társadalom, ez nem feltünő jelenség. Próbáld lekűzdeni ezt a vélt képzetet magadban,a vendégségben amikor a tested jelez, menj ki, végezd el a dolgodat,úgy ahogy otthon szoktad és meglátod nem fogsz rémült arcokat látni. Emberek vagyunk és ez természetes. Azért fontos,hogy ez az érzés ne állandósuljon benned, mert ez a szorongás bélrendszeri zavarokat okozhat hosszabb távon. Mint ahogy a pároddal is átestél az első ilyen "élményen" a vendégségben is át fogsz jutni rajta.
2016. aug. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
55%
Engedd meg a csapot közben! Vagy köhints, amikor érzed, hogy jön a gáz!
2016. szept. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Ők is finganak :D Nem egy nagy durranás ez xD

... ritty rotty, jön pukk xD

2016. nov. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
De kár hogy nem vagyok a helyedbe, hogy másképp gondolkodjak! 😀😀
2022. máj. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen hozzáállás a kínos mint a tiéd kérdező. De persze az is roppant kellemetlen, ha ezért lecsesznek, de addig jó, míg nem kap érte terrort az ember! 🙂
2022. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!