Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bánt ha a párom más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bánt ha a párom más lányokkal beszél?

Figyelt kérdés
Régen volt olyan lány ismerős aki feltünően nyomult rá sziveket írt, barátom is néha vissza írta, de nem értem miért mert azt mondta, hogy nem is barátok. Emiatt volt egy kis veszekedés elmondtam, hogy engem zavar kicsit nehezebben meg is értette. Azóta mondta, hogy nem fog lányokkal beszélgetni, ez így is volt egy ideig. Most elment 3 napra táborba és azt mondta, hogy átgondolta és hogy beszélgethessünk más emberekkel is. (Ő se szerette ha fiúkkal beszélek, azóta én is nagyon ritkán) megismert ott egy lànyt, aki mondta neki (mert rossz kedve volt) hogy majd suliba is oda megy, hogy, Hogy van? És össze vesztün emiatt nem régiben. Mert mondta, hogy majd beszél vele. És nekem ez olyan furcsa, hogy ez az eset óta ő is mondja, hogy beszéljek én is fiúkkal stb. Nem az higy nem bízok benne de régen neki az is elég volt, hogy nekem elmondja a gondjait nem pont egy màs lánynak. Meg hogy más lányokról (vagyis erről az egy lányról) mondja hogy ilyen meg olyan kedves. Miért változott meg? Akinek van még valami kérdése az privátba írja. Köszönöm mindenkinek aki segíteni tud.

2016. aug. 28. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert féltékeny fruska vagy,nemsokára nem csak beszélgetni fog a lánnyal,hanem mást is,ha továbbra is korlátozni akarod.Mi az,hogy nem beszélhet más lánnyal?Hány évesek vagytok?15?
2016. aug. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Itt nem az a baj, hogy beszélget. Hanem tudom milyen volt régen. És régebben más lánnyal is szivezett. Én meg félek, hogy megint az lesz és nem akarok emiatt ennyit veszekedni.
2016. aug. 28. 17:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És így akarod leélni az egész életedet, ebben a rettegésben a múltja miatt? Ha nem, akkor lépj le!
2016. aug. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha tudod értelmezi amit leírtam akkor ott van, hogy akkor szivezgetett mikor VELEM volt egyutt. És szerintem az nem a múltja teljes mértékben.
2016. aug. 28. 17:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem smárolt vele, basszus.

Nekem is vannak olyan haverjaim, akikkel néha cuncimókusnak, és egyéb hülyeségnek hívtuk egymást, ha lett volna akkoriban face, valószínűleg orrba-szájba nyomtuk volna a szívecskét is.

Inkább ne olvasgasd a magánbeszélgetéseit.

2016. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor rosszúl fogalmaztam meg a kérdést és a leírást is.

Én azt szerettem volna megkérdezni, hogy miért van az hogy régen minden lányt lekoptatott aki kedves is volt vele mert elmondása szerint ő nem akar mas lanyokkal beszelni csak velem. Meg hogy csak nekem akarja elmondani a bajait. Most amiota megismerte a lanyt minden más. Ő is mondja hogy beszélhetek más fiúkkal lemehetek velük. Eddig nagyon nem szerette. Én egyből mondtam neki hogy Jo, nem beszelek. Mert inkabb vele mint a tobbivel. O is igy volt, MOSTANAIG. Amiota nem ismerte

2016. aug. 28. 17:45
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Micsoda birtoklás mániás féltékeny liba vagy?Ha meg akar csallni akkor úgy is megfog akármit csinálsz.
2016. aug. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!