Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem vagy szerelmes az illetőbe, de hiányzik, ha nem beszéltek és várod, hogy kommunikáljatok, valamint furán érint, ha más lányokkal beszél?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Tetszik, kialakulóban van részedről valami..
2010. máj. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tagadod h szerelmes vagy. :) VAGY csak ragaszkodsz hozzá.
2010. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Viki?:O
2010. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Először is elgondolkozom azon, hogy lehet hogy szerelmes vagyok belé, csak próbálom tagadni magamnak is. Aztán mikor ezt megtárgyaltam magammal, engedek az érzéseknek, legyen az szerelem vagy csak vonzalom (kezdetleges szerelem).
2010. máj. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Miért van az, hogy nem vagy szerelmes az illetőbe..."


úgy, hogy szerelmes vagy...

2010. máj. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
volt köztetek valami?akkor még benned van..ha nem volt köztetek semmilyen kapcsolat,max barátság,akkor meg tetszik és kész.majd elmúlik.
2010. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is így érzek egy lány iránt .MEgmagyarázhatatlan érzés.majd ha vmi fejlemény vagy írj mert kiváncsi vagyok mi lett.
2010. máj. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne mert bnőm szakított velem pont ezmiatt
2010. máj. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!