Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet jó apa a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jó apa a barátom, hogyha idegesítik a gyerekek, nem szereti őket, tapasztalatok esetleg hasonló személyekről?

Figyelt kérdés
Ő azt mondja,hogy akar gyereket tőlem,persze csak 1 év múlva terveznénk,de tartok attól, hogy nem lenne talán jó apa és ha a gyerekvállalásra kerülne sor akkor nagyon megijedne. Nem igazán tud velük mit kezdeni az csak egy dolog,de ha már egy gyerek hangoskodik akkor már jön a nyavalygás,hogy "jaaj ne már." Mit gondoltok?

2016. aug. 28. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Nehéz kérdés. Nyilván aki szereti a gyerekeket, ott nagyobb az esély, hogy jó apa lesz. Viszont azért a sajátjára máshogy tekint az ember. Ha majd megszületik a pici és először belenéz a barátod szemébe a rikító kék szemével, utána azért nem hiszem, hogy marad ez a reakció :) 32/F
2016. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csak nőben. :/

Nem tudok idegen gyerekkel mit kezdeni, és nem rólam fogják megmintázni a türelem szobrát sem.

Nem vagyok tökéletes anya, de rossz sem. A gyerekeim imádom. Ők teljesen mások, mint az idegen gyerek.

2016. aug. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,ahogy írták a saját gyerekével más az ember.

Én soha nem akartam gyereket,nem voltam az a nagy babázos,nem tudtam mit kezdeni egy 5évnél kissebb gyerekkel.

Becsúszott a gyerek,az elején nem akartam megtartani se. Aztán mikor megszületett a lányom(2 éves)...lese lehet írni milyen jó érzés az egéssz. Imádom,mindent megadok neki amit csak lehet és sokat foglalkozok vele. Egyedűl nevelem. Azóta már más gyerekével is elvagyok. A jelenlegi párom nem is akar gyereket,de a lányomat mégis imádja.

2016. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!