Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az élettársam, akivel 25 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élettársam, akivel 25 éve együtt vagyunk miért nem hajlandó visszaigazolni a Facebook-on, hogy kapcsolatban van velem?

Figyelt kérdés

Vártam három hónapot, de akkor sem, azt mondta, minek!

Elsősorban hölgyek, lányok válaszát várom, mert ők látnak át az ilyen női praktikákon, a férfiak túl naivak ehhez, de azért ők is írhatnak



2016. aug. 28. 21:44
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

"A FB-ot megnézheti a munkáltatója is, akinek nem akarja az arcába tolni, hogy kivel dug...:) "

25 éve együtt vagyunk, van egy nagy lányunk!!! Miről beszélsz???

2016. aug. 28. 22:07
 12/29 anonim ***** válasza:
22%
8: Be lehet állítani, hogy mindenki lássa a beírást vagy csak az ismerősök.
2016. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
12%
11: De arról csak a FB-ról szerezhetne tudomást. Amíg nincsen kiírva, addig nem tudja meg.
2016. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
8-as, az ismerőse vagyok ezért látom az üzenőfalat. De ennek semmi értelme, mert a privát dolgokra létre szoktak hozni privát csoportokat. Oda nem látsz bele, sőt azt sem látod, hogy van ilyen csoport. De nem is ez érdekel, ne kanyarodjunk el...
2016. aug. 28. 22:11
 15/29 anonim ***** válasza:
49%

Ugyanaabbol az okbol amiert nem vagytok hazasok

Nem vallal erted felelosseget nem vallal nyilvanosan.

2016. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
49%

"Csak azt látod amit nyilvánosan ír ki? "


Vannak különböző opciók a posztoknál. Megjelölhet egy vagy több embert, vagy csak az ismerősöket, akik láthatják, de teheti teljesen nyilvánossá is. Ha ismerősnek azért hajlandó volt elfogadni, akkor persze a második opciós bejegyzéseket is láthatod.:-)

2016. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
huuuuuu! Ismerőse vagyok! Csak a párkapcsolatot nem igazolja vissza! Nem bírom ám sokáig ha nem arról beszélünk ami a kérdés!
2016. aug. 28. 22:15
 18/29 anonim ***** válasza:
60%
#15-ösnél a pont, annyi kiigazítással, hogy amiért a kérdező nem vette el feleségül a hölgyet...Úgy tudom, egyelőre még lánykérésnek, és nem pasikérésnek hívják az esküvőt megelőző ceremóniát.:-)
2016. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
49%
Jól van na, majdnem egyidőben írtuk a hsz-eket, nem láttam a többiekét...Nyugi.:-)
2016. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
60%

Úristen, nő vagyok, és itt forgatom a szemem, hát ki fog esni.


Ekkora hülyepitsát, komolyan mondom. Ha szeret, szeret. Ha nem, nem a facebook miatt van. A jóqrva életbe, már fingani sem lehet a facebook nélkül, mert mindenki megsértődik.

2016. aug. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!