Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok akik mindig sminkelik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik mindig sminkelik magukat, ilyenkor mit csinálnak?

Figyelt kérdés
A párom folyton azt mondogatja, hogy sminkeljem magam minden nap, mert jól áll, viszont én úgy gondolom, hogyha mindig kisminkelném magam, akkor egy különlegesebb alkalomra már nem tudnám magam különlegessé tenni. Akik minden nap sminkelik magukat különleges alkalmakkor mit csinálnak, hogy ne ugyanúgy nézzenek ki mint hétköznap?
2016. aug. 28. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem változtatnak a sminkjükön :D Nem csak egyféleképpen lehet megcsinálni.



Na de az, hogy arra kér, hogy minden nap sminkelj? Nem tudom, nekem kényelmetlen lenne egy ilyen kapcsolat...(Én is csak ritkán festem magam.)


20/L

2016. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sunshinedoll ***** válasza:
89%

Egyrészt ne a párod miatt sminkelj, ha amúgy nem akarsz. Ha ő annyira szereti a sminket, használja ő.


Én meg hétköznapra általában nem túl feltűnő sminket csinálok, korrektor, szemöldök+rúzs. Buliba meg magamra kenek mindent, ami a fiókomban van, vagy erősebb színeket, és jóval több terméket használok.

Egy halom különböző sminket el lehet készíteni anélkül, hogy repetitívnek tűnjön.

2016. aug. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Azért nagy különbség van egy hétköznapi, és egy alkalmi smink között. Én a hétköznapokra például csak alapozót, korrektort, bronzosítót, szemöldökceruzát és szempillaspirált használok (bár azt se mindig, ha van műszempillám), ha olyan kedvem van még rúzst. Ha meg valami alkalomra sminkelem magam, akkor a szemhéjamat is kifestem, meg tust és szemceruzát is használok. Meg mondjuk rúzsból is egy élénkebb színt választok, bár ez alkalomtól is függ. És különben sem csak a smink tesz különlegessé egy alkalomra, hanem a frizura meg a ruha is. Mert felteszem egy buliba mondjuk, nem ugyan azt húzod föl, mint amit hétköznap a munkába.
2016. aug. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Különleges alkalomra màs smink kell, nem a hétköznapi...élénkebb színű rúzs, erőteljesebb szemfestés, stb.

Sminkelhetsz úgy is, hogy nem is veszik észre, meg címlapfotósan is...

2016. aug. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hétköznapi smink kimerül a szemhéjtusban, szempillaspirálban és hogy enyhén kihúzom a szemöldököm (de ez csak azért, mert ritka, és világos). Alkalmi smink az összetettebb, szemhéjpúder (ruhámhoz illő színekben), rúzs. Alapozni sose szoktam, számomra kényelmetlen.
2016. aug. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. Ne a párod miatt sminkelj, hanem magad miatt.

2. Én hétköznapra alapozót, korrektort, pirosítót, szemöldökgélt, és szempillaspirált használok, meg esetleg valami visszafogottabb színezett ajakápolót, rúzst. Sőt, nyáron többnyire alapozót sem használok. Ha alkalomra sminkelek, akkor viszont használok szemhéjtust, vagy szemhéjpúdert, esetleg mindkettőt, illetve erősebb színű rúzst használok, szóval nem úgy néz ki a hétköznapi sminkem, mint az alkalmi.

2016. aug. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem napi szinten KELL sminkelnem magam, mert elég nagy presztízsű irodában dolgozom, itt már alap ápoltság a smink. Én azt szoktam csinálni, hogy munkába csak és kizárólag natúr smink, azaz vagy egy bézses-barnás szemfestés vagy egy sima tusvonal, pirosító halványan, natúr ajakszín.


Különleges alkalom... én pl. színházba elég gyakran járok, az az egyik szenvedélyem, így az nekem már nem olyan "különleges alkalom" meg páromnak sem, hogy egy ilyen van az évben, és akkor... oda simán elmegyek a munkahelyi sminkemben... sok színházlátogatónak az már az alkalmi sminkje kb., szóval nem is lógok ki a sorból, a páromnak meg mindenhogy szép vagyok... én miatta nem is aggódom, hogy jaj, mi van, ha nem vagyok "különlegesen szép"...

ha meg tényleg különleges alkalom, akkor extravagánsabb sminket készítek, persze annak függvényében, hova megyek... esküvőre azért nem esem túlzásokba. De akkor már készítek egy füstös szemet vagy színes szemfestéket teszek a natúr helyett, vagy felkenek egy élénkebb rúzst.

2016. aug. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában nem alkalom, hanem kedv szerint sminkelek. Van, hogy hétköznap ia csillogó szemfestéket használok, élénk rúzzsal, és van, hogy nagyobb alkalmakra nude sminkben megyek. Különleges alkalmakkor max az öltözékem változik, amúgy inkább laza stílusom van, olyankor meg csinosabban felöltözöm.
2016. aug. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!