Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok, csajok! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, csajok! Nektek ki számít a rossz fiúnak?

Figyelt kérdés
Aki mindig balhézik, menőzik meg ilyenek? :D
2016. aug. 29. 01:43
 1/2 Becykeee ***** válasza:
Nem az ilyen nem is rossz fiú, csak egy hülye gyerek aki azt hiszi ettől menő. Pedig külső szemmel nagyon taszító, a rossz fiú az akiért oda vannak a nők és kevésbé elérhető, de lehet szét tetovált is és intelligens.
2016. aug. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt a "rosszfiú" szót annyira nem szeretem. Sztem aki azt mondja, hogy a rosszfiúkra bukik, azt érti az alatt, hogy jó kiállású, humoros, vagány, nem unalmas srácra vágyik, csak nem tudja megfogalmazni. Plusz ha sok muja után lát egy tahót, akiben megvan az az önbizalom, akkor hajlamos rácuppanni. Mert még maga is éretlen, tapasztalatlan, nem tudja megkülönböztetni ő sem a sima önbizalmat az önbizalom+tahóság kombótól... pár csalódás után jön csak rá, hogy hoppá, ő nem egészen ezt keresi.


Mert nekem pl. ha meghallom azt a szót, hogy rosszfiú, azonnal az jut eszembe, amit te leírsz. Hogy kötekszik, bunkó, tahó, nagyképű, akár illegális dolgai vannak... pedig nem minden lány erre hajt, aki azt mondja, hohy az xy neki túl "jófiú".

2016. aug. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!