Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingli lányok (ahogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli lányok (ahogy manapság mondják) Nektek nem rossz egyedül, nem rossz, hogy nincs kihez hétvégén odabújni? 27 F

Figyelt kérdés
2015. nov. 15. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

De nagyon rossz.


Nem is értem, hogy mi értelme ennek a kérdésnek egyàltalàn

2015. nov. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szerintem minden kérdésnek van értelme...ha másnak nem, aki feltette, annak biztos :)


Egyébként azért kérdeztem, mert sok egyedülálló nőtől hallom azt, hogy milyen jó nekik egyedül...kíváncsi voltam vajon tényleg, vagy csak ezt a külvilág felé van, hogy erősnek látsszanak?

Ennyi mindösszesen :)

2015. nov. 15. 16:16
 3/12 A kérdező kommentje:
Elnézést, szerkezetileg kicsit rosszul raktam össze az utolsó sorokat ! ;)
2015. nov. 15. 16:17
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Én évekig azzal voltam elfoglalva, hogy jajj, milyen rossz nekem, körülöttem mindenkinek van párja, csak nekem nincs.


Aztán kiléptem az önsajnálatból, mert rájöttem, hogy nem visz előrébb.


Szóval, most tényleg tök jól elvagyok egyedül, boldog is vagyok, és nem vágyódom elérhetetlen férfiak után, hanem majd ha úgy hozza az élet, ha valakivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz, akkor lesz kapcsolatom. Addig is minek szomorkodjak, minek sajnáltassam magam? Az egyedüllétnek is megvannak a maga előnyei. :D


20N

2015. nov. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
4: Majd 7 év múlva másképpen fogod gondolni. Én 27 éves férfiként úgy érzem, hogy kezdek elkésni, mivel az ismerőseim egyre nagyobb számban házasodnak meg, vagy vállalnak gyereket. Nekem meg volt eddig egy (szar) komoly kapcsolatom és ennyi. Már két éve egyedül tengetem mindennapjaimat.
2015. nov. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

#5


A kérdés szingli nőknek szólt. Nem volt kikötve, hogy hány éves szingli nőknek, és az sem, hogy csak olyanok válaszoljanak, akik rendelkeznek jövőbe látó képességekkel...


Csak azt írtam le, amit én jelenleg érzek és gondolok. Miért kéne aggódnom, hogy vajon mi lesz velem 7 év múlva?


(#4 voltam)

2015. nov. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
De nyilván rossz egyedül, főleg ha valaki még bele is taposott a lelkedbe nem olyan régen. Ennek is megvannak a maga jó oldalai, van, aki tényleg szeret így lenni. Én nem, de nem lesz csak azért kapcsolatom, hogy legyen. :)
2015. nov. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#5 Én is 27 vagyok, kapcsolatom még nem volt, mégse sírom tele a párnámat, hogy milyen sz@r nekem!
2015. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem rossz, különben nem lennék egyedül. Most összejött két nap amikor reggeltől estig mindenféle dolgom volt más emberekkel, a harmadik nap már majd felrobbantam hogy mikor lehetek végre egyedül, nyugalomban. Amúgy meg aki magányos, az gondolom nem csak hétvégén az.
2015. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem sincs kihez odabújni a hétvégén. :D :'( Pedig kapcsolatban vagyok!

20/N

2015. nov. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!