Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hívjam fel magamhoz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam fel magamhoz a pasit aki tetszik?

Figyelt kérdés

Régóta tetszik egy pasi, és úgy vettem észre, hogy én is neki. Sajnos kb havonta csak egyszer találkozunk bulikban. Volt már olyan megjegyzése, hogy "elviszlek magamhoz, de akkor ott is alszol", de akkor nem foglalkoztam vele, mert én nem vagyok ilyen, eddig csak 1 hosszú kapcsolatom volt, és csak vele feküdtem le. De már lassan 1 éve nincs senkim és mivel most nagyon bejön a srác, ezért gondolkozom ezen.. Csak mondjam neki, hogy mit szólna, ha feljönne hozzám?


Kioktatást nem kérek! 😘


20/L



2016. aug. 29. 03:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Benne van a pakilban, hogy ő csak kalandot akar, így ha belemész abba, hogy felviszed magadhoz számíts arra hogy lehet csak egy laza estétek lesz és nem lesz folytatása...
2016. aug. 29. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Jo tudom hogy a kioktatasaz utolso amire most vagysz, de ez nem jol hangzik.

"elviszlek magamhoz, de akkor ott is alszol" ez azt jelenti hogy "meg is duglak". Utana mehetsz isten hirevel. Persze ezt nem mondja, mert hogy nezne mar az ki.

Egy ferfit ugy lehet felhvni, hogy beszelgetsz vele. O mindent meg fog tenni, hogy a bugyidba ferkozhessen. De ha tul konnyu vagy akkor "ertektelenne" valsz. Az elso ejszakas lanyokat nem szoktuk tartani. Minek? De ha csak szexre kell, akkor hajra.

2016. aug. 29. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolso hozzaszoloval. Ha buliban talalkoztok, hivd ki setalni, beszelgetni. Ugyis nyomulni fog. Neked csak sodrodni kell az árral. Ha kapcsolatot is szeretnel tole mert olyan jo, akkor még mielott nalad kotnetek ki, kozold vele hogy nem egyejszakasat szeretnel. Ha mellebeszel, akkor csak azt szeretne. Innentol meg már rajtad all a dolog hogy kell e neked ez.
2016. aug. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Lehet regimodi vagyok, de a rendes randi mar nem is szerepel az etlapon csak az urites? Elborzaszto, pedig en is csak 20 eves vagyok. Aztan meg jon a nyavalygas hogy "megdugott, es nem hiv. Szerintetek rairjak?".
2016. aug. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%

"Kioktatást nem kérek!"


Miért? Fájna az igazság? :D :D

2016. aug. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy el kellene először is döntenéd, hogy mit akarsz, illetve konkrétan tőle mit akarsz. Ha komoly kapcsolatot, akkor egész más lesz a stratégia, nem biztos hogy bulin, ittasan, "lakásra" kellene menni...
2016. aug. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

1 éve várok már egy normális pasira, de az összes egy bunkó, aki csak megakar fektetni, vagy beadja nekem a szép szövegeit, de közben egyértelmű hogy csak "arra" megy. Ezek vagytok ti, pasik...

És igen, most bejön egy srác, örökké nem lehetek egyedül, és ha nem is kellenék neki hosszútávra, egy jó estém azért még lehet vele...

Normális pasi már úgysem létezik. :)

2016. aug. 29. 09:29
 8/19 anonim ***** válasza:

Kérdező te most butaságot írtál. Azért ne szóld le az összes srácot mert te épp olyanokat látsz akik nem tetszenek. Én nem vagyok egy p**ci huszár, nem csak azért kellene egy csaj hogy megdugjam, én normális barátnőt keresek.

Válaszom: ha úgy látod hogy megérdemli a srác hogy foglalkozz vele, akkor próbáld meg. De előbb randi. Ha rám hallgatsz előbb meg tudod mit is akar tőled mielőtt összebújsz vele.

2016. aug. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Akkor ennyi erővel normális lány sem létezik.. :))

Léteznek normális pasik, csak őket nem veszitek észre. Csak az ilyen bulizós, menő csávókat akik 99% hogy csak megfekteti akarnak. Aztán utána mindig jön a sírás hogy miért csak kihasználnak meg az összes pasi egy bunkó állat aki csak szexre hajt.

Meg van egy kis ellentmondás a leírtadban...

"1 éve várok már egy normális pasira, de az összes egy bunkó, aki csak megakar fektetni, vagy beadja nekem a szép szövegeit, de közben egyértelmű hogy csak "arra" megy. Ezek vagytok ti, pasik... "

Ezután:

"és ha nem is kellenék neki hosszútávra, egy jó estém azért még lehet vele... "

Először is lehordod az összes férfit aki csak a szexre hajt, de ezzel a sráccal összefeküdnél és nem is érdekelne ha csak egy menetre kellenél neki? wtf?

Ebből is látszik, hogy elvileg "normális pasikat" kerestek, de végül mindig az ilyenekkel feküdtök össze..

2016. aug. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
Elég valószínűleg azért nem találsz normális pasit, mert kb. ennyire tartod magad, hogy "hopp, fel a lakásra, azt csapassuk". Ilyen szintű nők nem értem hogy várják el, hogy majd bárki is értékesnek fogja őket kezelni, mikor ők magukat ennyire tartják.
2016. aug. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!