Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adrenalin88 kérdése:

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem, szerintem én is neki. De az ő anyagi helyzete jobb mint az enyém és nem merném elhívni magamhoz. Mit tegyek? 15F

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolkodj el, hogy Tyler Durden-nek milyen anyagi helyzete volt:DD
2013. febr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első vagyok, most nézem a korod

a legkevésbé sem fogja érdekelni az anyagi helyzeted

2013. febr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A pénz nem számít, mondják mindig az öregek, de tévednek. A pénz a mozgatórugója ennek a világnak, még szerelmet is lehet rajta venni.

Gondolkozz el rajta, hogy a lányban mit szeretsz, azt hogy gazdag vagy azt, hogy kedves, szép, jószívű.

Ha csak a pénzéért szereted, akkor ne hívd el magadhoz. Ha a pénzén kívül más is érdekel benne, akkor sem. Csak akkor hívd el, ha vonzalmadnak semmi köze sincs a pénzéhez.

2013. febr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, nagyon köszönöm a segítségeteket!
2013. febr. 9. 15:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagyok, egyáltalán nem érdekel a másik anyagi helyzete se a lakásának az állapota. Nekem már saját lakásom van és mivel egyelőre nincs pénzem új nappalis bútorzatra, a nagyapám 1960-as évekbeli retró dohányzóasztalát meg foteleit használom. Amikor feljött a barátom, mondta, hogy ez mekkora poén:D Fölösleges cikinek érezni ezt.
2013. febr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!