Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha beszólsz egy férfinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beszólsz egy férfinek, miért az a legtöbb esetben a reakció, hogy leri. Banc. Ozzák a nőt?

Figyelt kérdés

Már nem először tapasztalom ezt.

Valami olyan dolgot mondtam, ami őszinte, de nem kellemes és aztán meg ez volt az első reakció. Miért?



2016. aug. 29. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így. Nagyon sokszor. :D De tudom magamról, hogy nem vagyok az,ezért nem hat meg ha ezt mondják rám.
2016. aug. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a legegyszerűbb szó mindenre.
2016. aug. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is leri. bancoztam egy lányt nem is olyan régen, de ő saját magát ri. bancozta le szépen burkoltan mielőtt én is megtettem. Mert nem feküdtem le vele annak ellenére, hogy nem vagyok az esete, és a jóképűségemen kívül semmi vonzót nem talált bennem, ezek alapján mertem leri. bancozni, megbántam hogy ezt mondtam de ő azért sokkal rosszabb dolgokat vágott a fejemhez szóval bocsánatot nem kértem tőle utólag. Szóval ő azért adott okot rá, hogy ezt mondjam annak ellenére, hogy szeretem.
2016. aug. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Káromkodva szidni általában az szokott, akinek nincs elég agya ahhoz, hogy frappánsan küldjön el a búsba, ha meg akar sérteni.


Ha akarok, én egy szitokszó nélkül is el tudok küldeni valakit melegebb éghajlatra úgy, hogy többet ne akarjon élni sem. Abban van az igazi kihívás, nem egy ribizésben...

2016. aug. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok férfi egy hímsoviniszta tahó, úgy gondolják, felsőbbrendűek a nőknél, és vérig sértődnek, ha egy nő egy rossz szót mer szólni rájuk. Ha tényleg jogos, és ők maguk buták, akkor vagy azt fogják neked mondani, hogy ronda vagy, vagy hogy r...c, mert ez az a két érv, ami eszükbe jut, függetlenül attól, hogy van-e közük a vitához, és azt hiszik, minden nő megsértődik rajtuk, és majd jóóól magukba fognak nézni.
2016. aug. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sok a türhő tapló tinóállat, akiknek ez minden ellenérvük, mert érvképtelen ostoba tulkok. Az ilyennel minek állsz egyáltalán szóba?

Én személy szerint akkor se mondanék ilyet egy nőre, ha nagyon felbosszantana. Maximum akkor, ha tényleg egy ribi, és ez látszik is rajta, akkor viszont ne sértődjön meg.

2016. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!