Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen hamar új csajt talált? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen hamar új csajt talált? L

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, akivel az elején nagyon jól ment minden, aztán a személyisége, a viselkedése miatt unszimpatikussá vált. Gyerekes, fárasztó volt. Egy ideig nem is jelentkezett, amire az volt a kifogása, hogy érdektelen lettem, szerinte. Augusztus elején még beszéltünk, ekkor indokolta meg, hogy miért nem keresett. Szerette volna megbeszélni, de ne sikerült. Mondjuk ha úgy gondolta, hogy időt ad nekem, nem ártott volna jelezni, hogy "figyi, jegeljünk 2 hétig, gondolkozz te is, én is, aztán meglátjuk!" De csak annyi volt, hogy nem jelentkezett. Görcsösen akart barátnőt, olyat, aki lehetőleg konyhatündér. Most látom, hogy kapcsolatban van. Kb 20 napja nem beszélünk.


Azért írtam ki, mert amúgy rendesnek tűnt, viszont zavartak a dolgai. Gondoltam rá, hogy adok neki egy esély, de látva, hogy 20 napja még velem akarta tisztázni a dolgokat most meg már kapcsolatban van... Érdekes. Nem azért, szíve joga. De egész nyáron ismerkedtünk stb. Tudom, rajtam is múlott, most nem az van, hogy most nyílott fel a szemem, hogy mégis kell a pasi, mert nem, egyszerűen érdekes, hogy ilyen hamar kapcsolatban lett ezek után. Lehet már mellettem is beszélt mással? De akkor minek akarta rendezni a dolgokat köztünk?


Szóval én csak érteni szeretném.


2016. aug. 29. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez sem a felnőttbe való kérdés szerintem, hanem a dedó kiscsoportba.

Szóval fingod sincs, kell-e neked a pasi vagy sem még most sem.

Unszimpatikus, gyerekes, fárasztó a pasi, de azért ba...sza a csőröd, ha mással kavar, mert "rendesnek tűnt". Hát, kisanyám, legközelebb ha kell egy pasi, akkor ne játszd a királylányt, hanem hajolj le érte, és szerezd meg. Ha meg nem kell, akkor meg ne rinyálj, ha odébb állt. Lósz..rt sem voltál hajlandó az írásod alapján ebbe a kapcsolatba beletenni, akkor minek reklamálsz?

Azt tette a pasi, amit kellett: keresett egy olyat, aki megbecsüli, te meg csak álldogálj nagy szemeket meresztve, mint a megszedett barackfa.

2016. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy voltál neki a som közül. Általános eset. Visszautasítottad, vette a lapot, más lánynál kezdett bele a sztoriba, aki talá pn jobban elfogadta, mint te. Még idejében kilépett a dologból, mielőtt teljesen összekuszálódtak volna a szálak. Ha elsőre nincs vonzalom, kesobb meg rosszabb lesz. Szerintem jól tette, hogy meglépték ezt. Jobban jartok mindketten.
2016. aug. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 Köszi a személyes tapasztalatot, melyben vázoltad a csalódásaidat.
2016. aug. 29. 14:56
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 Egyetértek.
2016. aug. 29. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!