Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy egyszerű nő, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egyszerű nő, hogyan tudott ilyen pasihoz férjhez menni?

Figyelt kérdés
Egy kisvàrosban élt a nő. Pár éve kiutazott nyaralni Amerikába, és megismert egy pasit. A csaj nem tudott akkor angolul, és a pasi várt rà míg megtanult. Nem is vezetett mert a szemével gond volt. Most meg néztük a neten olyan lakásban élnek az Usaban, több luxusautót vezet. Gondolom ott valahogy kezelték a szembetegségét. Drága ruhák vannak rajta, amit itthon is kevesen tudnának megfizetni.A foga olyan mint a hollywoodi sztároknak. Nem vagyok irigy csak nem értem,hogy egy külsőre átlagos nő, aki átlagos családi körülmények között él,hogy juthatott el ide?
2016. aug. 29. 18:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem csak a modellek jutnak. Neked ez újdonság?
2016. aug. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Még a környezetem sem tud senkit aki egy amerikai gazdag férfihoz ment volna hozzá. Ha te ismersz ilyeneket jó körökben mozogsz.
2016. aug. 29. 18:08
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Én ismerek ilyet, de ott a nő önerőből futott be karriert Los Angelesben (nem részletezem, filmeknél segédkezik, de nem színész).


És hát van ilyen, mért ne lehetne?

2016. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De ez a nő totál átlagos volt mielőtt a pasival összejött, a nyelvet sem beszélte.
2016. aug. 29. 18:12
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem, miért kell mások életével foglalkozni?!


Nem vagy rá irigy, CSAK.... és itt a csak szó arra utal, hogy bizony, irigy vagy, viszont magadnak se akarod bevallani! Nem kell ide a hárítási szöveg.. ha nem lennél rá irigy, lesz..rnád az életét a csajnak!


Egyébként meg mit lepődsz meg azon, hogy jókor volt jó helyen, és szerelmes lett egy férfiba. Ez az egésznek a titka! :)

2016. aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Ha ez neki sikerült, máris nem átlagos. Valamit tudott, valamivel megfogta azt a pasit, nem gondolod?
2016. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerencséje volt. :)
2016. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem csak megvagyok lepődve meg mások is akik ismerik. Hogy ilyen hiperszuper házban él, olyan autókkal jàr.
2016. aug. 29. 18:16
 9/18 anonim ***** válasza:
Azért az életben nem egészen úgy van ahogy a búlvárban van feltüntetve. A gazdag férfiaknak csak egy része szórakozik csinibabákkal, vannak köztük is bőven olyanok akiknek nem a külsőre mennek.
2016. aug. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Irígy.
2016. aug. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!