Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért nézik le az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nézik le az egyszerű munkásokat? Pl raktáros fiúkat, konyhán dolgozókat, takarítókat?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 14. 03:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
39%
Engem agyon vonzanak az okos férfiak. Az ilyen rakodók meg sajnos nem az eszüről ismerhetők fel
2016. ápr. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Miért ne lehetne okos egy konyhai kisegítő?


Nekem pl 130 feletti IQm van és eddig csak egy gyorsétteremben dolgoztam.


(nem szeretek versenyezni, megfelel a segédmunka)

2016. ápr. 14. 05:53
 3/29 anonim ***** válasza:
65%
Mert egy nonek biztonsag kell es ebbe bele tartozik az anyagi biztonsag is hogy teto van a feje felett normalis elete van megvan mindenve es ez nem is veszik el. Ezt egy "egyszeru" ember nem tudja neki biztositani. Nem feltetlen ez dont el mindent de fontos szempont
2016. ápr. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Mi az hogy biztonság KELL?


Nekem KELL ezt biztosítani?


Engem a saját megélhetésem érdekel, a barátnőmet miért nekem kéne eltartani???


FElnőtt ember, oldja meg.


Miért kéne nekem felelnem anyagilag a nőmért?

2016. ápr. 14. 05:58
 5/29 anonim ***** válasza:
82%
Pedig oly' sokszor olvasni itt a nőktől, hogy "mindegy, csak munkája legyen"... :(
2016. ápr. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Azzal nincs bajom ha egy törtető nő mondjuk kaszton belül választ férfit.


Azonban közel sem ez szokott történni!


A sok maamhotelben fetrengő nincstelen huszonéves nő alig várja hogy odaköltözhessen a lovaghoz, akinek lakása van és jó állása.


A nő mit tesz a kapcsolatba?


Mosolyt meg puncit?

2016. ápr. 14. 06:11
 7/29 anonim ***** válasza:
79%
130 as iq ezen kiegtem xddd ez egy facebookos iq teszten jott ki?xd
2016. ápr. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
6%
Most akkor anyagi biztonság a fontosabb, vagy az érzelmek, vagy a jó se x? Vagy ahány kérdés annyi féle a válasz? Azért mert hülye pitsák! Kell a lóvé, a villantás, pitsa rázás...... De este nem a bankártyáját kell bekapni...... A nő a legnagyobb kamu a világon.
2016. ápr. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
42%

Kis utánaolvasás után kiderült, hogy az internet mocska szerint Bill Clintonnak (USA egykori elnöke) 136-os iq-ja volt, tehát ha jól értük, akkor te egy Clintonhoz hasonló zseni vagy?

Előttem volt egy kérdés, ami szerintem teljes mértékben reális, ez az iq teszt egy facebookos felmérést követően jött esetleg ki?


ui: te zseni

2016. ápr. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 icu75 ***** válasza:
72%
Nem tudom,lehet hogy a mostani tizenéves lányok így vannak vele,de majd "felnőnek". Én nem néztem le soha senkit a munkája miatt és sose vártam hogy egy pasi egyedül "húzza az igát". Igaz,tőlem se várható el,hogy egyedül vigyem még pluszban a háztartást,de egy értelmes férfi ezt tudja. A párom akivel több mint 10 éve élek,lakatos. Az anyagi biztonságot együtt teremtjük meg,a lelki biztonságot pedig megkapom tőle. Lányok ne vágyjatok kitartott szerepre egy kapcsolatban se,ugyanis akkor soha nem lesztek egyenrangú fél és kiszolgáltatottak lesztek.
2016. ápr. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!