Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiteszi egy no a melleit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiteszi egy no a melleit, akkor mindenkepp megbamuljak a ferfiak? Vagy hogy mukodik ez a ferfiaknal?

Figyelt kérdés
Mit neznem meg eloszor, ha mondjuk ki van teve a melle egy nonek, vagy ha rovid szoknya van rajta?
2016. aug. 30. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

neeem a nőre is figyelünk

[link]

2016. aug. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

#1+1


Ahogy a képen is látható, 4-ből kétszer a kezét nézte ahogy gesztikulál, egyszer a szemébe, tehát pont annyiszor ahányszor a nő az övébe (mármint a férfi szemébe, és nem a nadrágja övébe ), és csak egyszer a melleit. Amik egyébként elég jónak tűnnek. :)

2016. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A sejtelmes dekoltázs sokkal jobban beindítja a fantáziákat, mint a bimbóig kirakott mell. :) 23/F
2016. aug. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
A lelkét nézzük meg...:D
2016. aug. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Velem nem járna jól egy nő sem,mert ugyanolyan emberként nézek már a nőkre,mint bárki másra és nem érdekel mit tesz ki vagy mit nem...

Ugyanolyan közömbös számomra,mint bármelyik másik ember már manapság.

25/F

2016. aug. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kxrvának könyvelik el
2016. aug. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ha ilyen csajt látok, megnézni megnézem, hiszen ki nem, de azzal a lendülettel el is könyvelem egy olcsó rbancnak.. Normális nő nem mutogatja magát ilyen közönséges módon sztem.
2016. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A férfiak nagy része meg fogja nézni, mert ugye az az egyik leglátványosabb másodlagos nemi jelleg... az más kérdés, hogy van, aki egy röpke pillanatra nézi meg, van, aki hosszabb ideig bámulja. És az sem biztos, hogy azért nézik meg, mert hú, de szexi, hanem van, aki azt gondolja, hogy hú, de közönségesen öltözik (más meg nyilván azt, hogy csinos, szexi, dugnám). Hanem mert mindenképpen látványos és nem hétköznapi. A bohócruhába öltözött embert is megbámulja mindenki ugye...
2016. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

Attól függ. Én hiába teszem ki kirakatba a cickóimat, nem igazán bámulja meg senki :D Nekem push-uppal olyan a mellem, mint másnak melltartó nélkül, szóóóóóval... Igen, engem jobban megbámulnak rövid szoknyában, dekoltázs nélkül, mert a lábaim és az alakom viszont valóban jók :) Attól még nem kell ribizlisnek elképzelni, egy ehhez hasonló egyszerű, rövidebb nyári ruha esetemben pl már megteszi a hatást:


[link]


Szerintem egyébként a férfiak a szép, látványos dolgokat bámulják meg. Függetlenül attól, hogy közönséges vagy csábító, szép vagy simán csak felháborító, ami vonzza a tekintetet, az vonzza. Ha valakinek szép kerek csípője és hosszú, feszes combjai vannak (mint nekem), akkor azt fogják megbámulni, függetlenül a többi testrésztől, ha valakinek meg a nagy, gömbölyű mellei ugranak szembe, akkor őt is meg fogják bámulni, szintén a többi testrészétől függetlenül.

2016. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha kiteszi egy nő a csöcseit, a férfiak joggal gondolhatják azt, hogy biztosan nem véletlenül rakta ki őket, és megnézik. Aki nem akarja hogy nézegessék az ikreit, az ne pakolja ki őket.
2016. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!