Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasim haverja (és havernője)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim haverja (és havernője) gúnyos jelzővel illetett?

Figyelt kérdés
A külsőmre (képről) tettek megjegyzést, ugyan nem lehetett olyan jól kivenni az arányokat de szerintem irtó bunkóság valakit letörpézni. Pasim meg együtt röhögött velük. Ebben biztos vagyok mert nekem úgy adta elő, hogy xy-éknak megmutattam a képet rólad és ezt mondták . Egyáltalán nem érzi, hogy ez esetleg nem esik jól.
2016. aug. 31. 09:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Szóval semmi mást nem voltak képesek mondani, csak ezt.
2016. aug. 31. 09:59
 2/5 anonim ***** válasza:
8%
Ha alacsony vagy, akkor mit mondjanak, gazella? Vagy hosszu combu?
2016. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk akkor ő lehetne hordó vagy disznó ugye, hogy nem sértő? Átlagmagas vagyok egyébként.
2016. aug. 31. 10:11
 4/5 anonim ***** válasza:
A pasid, a pasid haverja és a pasid havernője parasztkoszorúk.
2016. aug. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor vissza kell szólni simán, nem duzzogni.

Pl :Delux termékből nincs nagy kiszerelés.

Ennyi

2016. aug. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!