Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Trágár szavakkal illetett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Trágár szavakkal illetett, otthagyott és még neki áll feljebb? Én menjek hozzá?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt, többször is veszekedtünk már úgy hogy a végén ő mondta hogy vége kész, most kapott egy esélyt, mert az elmúlt egy hónapban elhanyagolt (külön szilveszterezett a megkérdezésem nélkül, utólag tudok meg mindent.. stb), közölte hogy nem akar összeköltözni, nem akar élettársat 20-onévesen (anyuka tömi a fejét, hogy ne költözzön el, hisz eltartja a családot...) nem is tudna fenntartani egy albérletet stb.

Nála voltam pár napot most, beteg vagyok, ápolt, teljesen rendben volt minden.

Ma kísért ki a vasútállomásra, amikor felhívtak egy hitelbírálat miatt, ahol megkérdezték a státuszom (választhattam: egyedülálló, házas, elvált, özvegy)

Nem élünk együtt, így azt mondtam egyedülálló. Erre bevágta a durcát. Mikor letettem egyből az orrom alá dörgölte, mondtam hogy ez a pénzügyek miatt van és amúgy is annak számítok mivel nem élünk együtt nem vagyunk házasok. Mentem oda hozzá, hogy megfogom a kezét, de nem adta, elhúzódott és azt mondta hogy akkor ezt facebookon is szeretné látni... Erre elindultam tovább, hát ha nem hát nem.

Erre jött, hogy ne legyek már hülye, viccelt, miért kell ilyenen ekkora f....pónak lennem. Erre a szóra hozzávágtam a táskámat, ne nevezzen így, én se illettem soha ilyen szavakkal! Ez után azt mondta, hogy mekkora egy nyomorék, f....pó vagyok és visszafordult, otthagyott. Mondtam, hogy jó akkor ennyi.

Most neki áll feljebb, flegmázik, bunkózik a telefonba. Én könyörögjek neki?


2014. jan. 9. 10:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe.
2014. jan. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hazament az anyjának panaszkodni, amikor felhívtam megkérdezte hogy : mivan, nem találsz ki az állomásra?!
2014. jan. 9. 10:24
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi nem szeret téged, provokálja a cirkuszt, hogy otthagyd.Ennyi.
2014. jan. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Rég nem szeret téged miért nem látod már be? Úgy beszél veled mint a kutyával se és te még a folytatáson gondolkodsz??
2014. jan. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

hagyd már a bunkót, nem akar igazán téged


30+F

2014. jan. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe, hiszen minden jel arra mutat, hogy nem érdemel meg téged és érzelem sem köti hozzád.

Keress inkább olyan srácot aki megbecsül, tisztel és szeret.

2014. jan. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Férfiak: ti azért a nő után mentetek volna?
2014. jan. 9. 10:40
 8/14 anonim ***** válasza:
Én mondtam voltna azt, hogy ezta facen is szeretném látni, meg nem mondtam volna olyat, hogy ... na, amit ő mondott, meg már különbn is rég elköltöztem otthonról.
2014. jan. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Paulik Áron ***** válasza:

Soha nem beszélnék így egy nővel, a kedvesemmel pláne nem. Tökmindegy, miről van szó, a nő, akit szeretek, mindig megérdemli a türelmet és szeretetet - hiszen elvileg ezért vagyunk együtt, mert szeretjük egymást.

Azt javaslom, hagyd el, jó lesz neki az anyjával.

2014. jan. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Na igen, az külön dolog, hogy pár hónappal ezelőtt még együtt néztük a hirdetéseket, aztán együtt laktunk 3 hónapot kb. és mindig hazavágyott, hogy otthon akar lenni. Erre megkaptam, hogy én nem megyek hozzájuk (mikor mentem volna ha az elmúlt hónapokban azért ment haza hogy ne legyünk együtt?!) és belegondolt, és fél a nagyvárostól az albérlettől.
2014. jan. 9. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!