Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A párom egy mezőgazdasággal...

A párom egy mezőgazdasággal foglalkozó cégnél dolgozik. Egy hétvégélye sem szabad. Mi a megoldás arra, hogy többet tudjunk találkozni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 11:17
1 2
 1/14 anonim válasza:

Az a megoldás hogy elmondod neki hogy mondja meg a főnőkének hogy szeretne ha lenne heti egy szabadnapja, és akkor olyankor együtt tudnátok lenni.

Na és persze helyesen hétvégéje! :)

2013. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Amennyire én tudom havonta 2 szabad hétvége járna mindenkinek.De gondolom maszek cégnél van,azok meg általában az ilyet szeretik figyelmen kívül hagyni.
2013. jún. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, maszek cég. Sok a munka kevés az ember.
2013. jún. 17. 11:28
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyen a mezőgazdaság. Én is egy ilyen cégnél dolgozom csak irodán. Most jön még csak az igazi hajtás, az aratás. Ilyenkor nincs szabadnap. De gondolom télen azért nyugalom van, mi augusztusban szoktunk szabadságra is menni.
2013. jún. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1 es, ez nem így megy. Ha aratni kell akkor aratni kell este 9 ig. Ha vegyszerezni kell akkor vegyszerezni, nem ilyen egyszerű ahogy te elképzeled. Ha megmondja a főnökének hogy kell a hétvége vagy a szabadnap mikor hajtás van akkor kereshet másik munkahelyet.
2013. jún. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Várd meg, amíg téli álmot alszanak a tehenek,

mert akkor majd rá fog érni...

2013. jún. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az én párom is mezőgazdaságban dolgozik nyaranta és én is nehezen bírom. Hajnalban megy és kora délután már itthon van, de akkor fáradt, pihen. Tetézi az egészet, hogy nem élünk még együtt és 250 km van köztünk, ami sz*r, hogy én is dolgozom, ha ott vagyok egy hétvégét, ő a két napból másfelet dolgozik, a többiben pihen, nyáron nem túl boldog és felhőtlen a kapcsolatunk, maradjunk annyiban...
2013. jún. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Mindenhol kb ez a helyzet. A férjem az nagyon jól tolerálja ha későn jövök haza. Mi ingyen beszélünk telefonon , és egy nap többször is beszélünk ez sokat segít. Sokszor este 9 érek haza aratáskor, de ez van, ha munka van és kell a pénz akkor dolgozni kell.

Minket kifizetnek, a hétvégét is külön. Télen nyugalom van, és néha akad egy egy szabad hétvége is, de mikor beindul akkor orrvérzésig munka van. Ezt neked is el kell fogadnod. Találkozzatok este.

2013. jún. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mit dolgozik a férjed? és mennyi a távolság köztetek?
2013. jún. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
az a hétvégélye nagyon fájt. telepíts helyesírás-ellenőrzőt, akkor lehet jobban fog menni...
2013. jún. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!