Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözés előtt szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés előtt szakított velem a menyasszonyom. Melyik lehetőséget választanátok? (lent)

Figyelt kérdés

Megyeszékhely agglomerációjában lévő faluba költöztünk volna családi házba (az enyém).


Ha veletek történt volna ez meg, akkor egyedül költöznétek a családiba vagy a megyeszékhelyen vennétek egy panelt?


2016. aug. 31. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened, valaki itt szeret lakni, valaki ott. Hol szeretnél jobban élni?
2016. aug. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hosszútávon szerintem családi ház. Magamból kiindulva, én nem szeretem a panelt, ott az embernek megszűnik a magán és/vagy intim szférája. Meg azért ha az ember pihenésre vágyik, és nem mások tányér csörömpölését akarja hallgatni reggel 8-kor, akkor családi. Csak a családi ház. :)
2016. aug. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Eszter76 ***** válasza:
100%
Nem maradsz örökre szingli... egyértelműen a családi ház.
2016. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Zsaboti atya válasza:
Ha megteheted, akkor maradj inkább a városban, mert ott jobban emberek között vagy és sokkal könnyebb lesz új ismeretségekre szert tenni. Sajnos én elkövetettem azt a hibát, hogy szakítás után otthagytam a városi lakásomat és a városon kívülre költöztem, ami nagy hiba volt. Nagy a veszélye ilyen helyzetben az elszigetelődésnek ami nagyon nem tesz jót, plusz járul még hozzá egy csomó lelki nyavaja, amit nagyon nem lesz könnyű levetkőzni egyik napról a másikra.
2016. aug. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: Én is erre gondoltam. Plusz ugye szerintem anyagilag is jobban megéri panelban lakni. Nem tudom, hogy mit csináljak.
2016. aug. 31. 21:30
 6/10 anonim ***** válasza:

én biztos a penelbe mennék

a kerteseket sose szerettem, de ez egyéni preferencia

2016. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Ezért kell összeköltözés előtt menyasszonyosdit játszani...
2016. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem látom utolsó az összefüggést.
2016. aug. 31. 21:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen távolságra van a várostól, a munkahelyedtől és rendelkezel-e autóval, megengedheted-e anyagilag az autóval való bejárást stb stb.. ez egy összetettebb dolog, jól gondold át.

Sok ember aki családi házban lakott és megvan a maga nagyobb tere és privátszférája, lehet idegenkedne a paneltól. Azért Pesten egy 4 méter belmagasságos tégla házban már nem hallani sok mindent a szomszédoktól, szinte hogy semmit, de egy panel már más tészta... ha szerencséd van csendesek a szomszédok, ha 4 gyerekes családot fogsz ki vagy kisebbségeket már nem mondanám el ugyanezt.

2016. aug. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó hogy nem házasodtál meg.Dontened kell,neked.Nem a tömegnek.Te hol szeretnél ez a kerdes nem a GYK.Bocsi
2017. márc. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!