Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Meggondolta magát a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Meggondolta magát a pasim összeköltözés témában?

Figyelt kérdés

Biztat hogy nyugodtan otthagyhatok nála több ruhát is. Nos múltkor ott hagytam egy felsőt, és mosás után nem a szekrényben csinált neki helyet, hanem a komódra rakta összehajtva.

Legutóbb egy hétre mentem, megkérdeztem hogy hová rakhatom ki a ruháimat hogy ne gyűrődjenek, és a komód tetejére mutatott. Az egyik blúzomhoz kaptam egy fogast :S

És ez annyira szarul esik :S Beszélgettünk róla hogy egyszer odaköltöznék-e, de így? Utána hazahoztam a felsőimet, csak a pizsimet hagytam ott, mást sajnálnék :(

7 hónapja vagyunk együtt... Van még remény a számunkra? Ha együtt vagyunk akkor nem érzem hogy zátonyra futott volna a kapcsolatunk, mert érzem hogy szeret :S De ezek a dolgok kétségbe ejtenek.


2016. márc. 24. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Szóval minden jó a kapcsolatotokban, de a szekrény bosszant? 7. hónapnál én ebbe semmi extrát nem gondolnék bele.
2016. márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Tetszenek a problémáid.

Ha nincs, csinálj egyet.

2016. márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 VirágésBence ***** válasza:
Ez nem olyan nagy dolog, csak nem akart elkezdeni pakolászni.
2016. márc. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hogy irigyellek ezért az egetverő problémáért!
2016. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tiniként nem kéne még költözésre gondolnod, egyébként meg rossz helyre tetted fel a kérdést, mert ez a felnőtt kategória.
2016. márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

7honap után nem hiszem h azt mondja h Te figyi,költözz már ide. Mégha 7évről lenne szó megérteném a kiakadásod...

N24

2016. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha van esze, akkor meggondolta magát, és elmenekül...
2016. márc. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Fish1 ***** válasza:

7 hónap után szerintem nem gázos, hogy így viselkedik.

Ez nem jelenti azt, hogy meggondolta volna magát, az, hogy beszéltetek összeköltözésről, nem feltétlen azt jelenti szerintem, hogy 1-2 héten belül szeretné.

Ebből a szekrény dologból szerintem felesleges problémát gyártanod, semmi jelentősége nincs.

2016. márc. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"Drágám, itt hagynék pár holmimat, szabadítanál fel egy kis helyet a szekrényben?" - kb. ennyi lenne a megoldás.
2016. márc. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha arra vársz, hogy magától csinál helyet a ruháidnak elképzelhető, hogy továbbra is csalódás fog érni..A férfiak 98%ának csak azért van szekrénye, mert az már eleve a lakásban volt, vagy anyukàja vette neki, vagy valami hasonló.

Én mondjuk megértem ,hogy rosszul esik neked, mert te csak azt vàrod el, amit te is tennél ebben ahelyzetben, azaz csinálnál neki helyet,és nem csak egy fogast adnál neki.De fontos, hogy ne magadból indulj ki!

Hanem pl így, hogy Csoda ,hogy egyáltalán talált egy fogast neked!

2016. márc. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!