Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözés így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés így?

Figyelt kérdés
Alakulgat egy kapcsolat bár még friss ugyan de nekem van egy 3kg-os kutyám aki lakásban él,de nem ágyban. A férfi szerint pedig a kutyának kint a helye. Ő szeretné ha komolyabban menne a kapcsolhatunk akkor Debrecenből költözek fel hozzá Győrbe. Mondtam neki hogy kizárólag a kutyával mert hajlamos szomorú lenni akár ha 1hétig nem látott. Mondta hogy az albérletébe még hal sem mehet nem hogy kutya. Végül úgy tűnt hogy akár belefér neki hogy másik lakást választana ahová kutya is lehetne. Mit gondoltok? Mennyire okozhat ez konfliktust köztünk???
2016. aug. 19. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Én alapból nem tudnék olyan emberrel együtt lenni aki nem olyan kutya-fan mint én, mivel én nagyon szeretem őket:)
2016. aug. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha belemegy, hogy költözzetek másik lakásba, akkor nincs probléma nem? Ezek szerint akkor szereti az állatokat.

Az én barátom kutyás volt mindig is, a macskákat állítása szerint nem kedvelte, erre fél éve náluk lakom, azóta kaptam oda egy cicát, beengedik a lakásba, az ágyba mindenhova és múltkor azon kaptam, hogy babusgatja és az arcát is odaérintette hozzá. ennyit erről, hogy az állatnak kint a helye :D

2016. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Érdemes felkészüéni valami kompromisszumra. Pl. a kutya csak a lakás egyik felében legyen, a másikban hadd tartsa a párod a féltett dolgait.
2016. aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Konfliktus abból adódhat, ha a kutya majd szétszed valamit, odapiszkít ahova nem kéne, vagy vedlés idején. De a kutyák nagyon gyorsan képesek meglágyítani egy ember szívét, szóval nem hiszem, h miatta romlana a kapcsolatotok. Vágjatok bele!
2016. aug. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!