Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az oka annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka annak, ha egy intelligens, szép, huszonéves nő bunkózni kezd az emberrel, ha egy átlagon aluli hapsi — aki kevésnek érzi magát hozzá — visszautasítja?

Figyelt kérdés
Nem értem a hisztit, a kifakadást, a lejáratást, a mocskolódást. Egy szép, művelt, 26 éves nőt — aki bárkit megkaphat az összes ujjára — miért akad ki azon, ha egy önmagát átlagon alulinak tartó srác ignorál? Az okok tisztázva lettek: kevésnek érzem magam hozzá, ennyi. Nem tudnám egy hosszas párkapcsolatban fenntartani azt a varázst, amire ő vágyik. Akkor mégis miért rúg még bele párat a földön fetrengő nyomorultba?
2016. aug. 31. 21:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%

Ez is, hosszas párkapcsolat?

Miből gondolod barátom, hogy hosszas párkapcsolat lenne?

2016. aug. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán mégse olyan intelligens, ha ezért mocskolódik. De hozzátenném, hogy te sem vagy az, ha ilyen hülye ok miatt visszautasítottál egy nőt.
2016. aug. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Akkor igazából neked rohadt nagy önbizalmad van és nagyon átlag felettinek gondolod magadat ha így eldöntöd a hosszas párkapcsolat tényét.
2016. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Noren1989 ***** válasza:
73%
Büszkeség és balítélet. De főleg a büszkeség.
2016. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Pofám leszakad, hogy ha nem fanyalodik rátok nő az a baj, ha meg lenne valaki, az a baj... Aztán jöttök sírni ide gyakorira, hogy senkinek nem kelletek. Szánalmas..
2016. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
Én férfiként írok azonban a #5-nek igaza van...
2016. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha vonzónak tartod azt a nőt, a belső tulajdonságai is szimpatikusak számodra, nem érdemelt volna meg egy esélyt a dolog? Akár működhetett is volna a dolog. Ha pedig nem, mindketten tanultatok volna belőle, megtudtátok volna, hogy mit kerestek a másik nemben, vagy éppen mit nem...
2016. aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%

Az 5-öst lepontozták, de értetlenül állok előtte miért, mert most tényleg igaza van.


Az, hogy a hölgy bunkózik női sértettségéből fakad majd elmúlik, de viszont az hogy egy intelligens, szép nőtől megfutamodttál azért mer "alatta" érzed magad és nem tartod magad elég jónak hozzá gyávaságnak tartom, és ezt neked kellene magadban lerendezned miért nézed le magad ennyire és nem azon fanyalogni ő mit gondol rólad.

2016. aug. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Akkor gyávaságnak érzem, hívjuk bárminek is. Egyszerűen nem vagyok képes 24 órán keresztül folyton akrobatikázni a szavakkal, a poénokkal, az elvarázsolással. Ennyire voltam képes, szükségem van magányra, csendre. Ezt közöltem korrekten, mégis én vagyok szemét. Sötétítsetek már fel, mit kellett volna tegyek. Ugorjak bele egy olyan párkapcsolatba, ahol a másik idegrendszerét felemésztem, mert nem vagyok képes a nap 24 órájában valakire rákoncentrálni? Attól, hogy néha elsütök egy-két jó poént, amit viccesnek találnak mások, még nem jelenti azt, hogy poéngyáros főnyeremény lennék.
2016. aug. 31. 22:00
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem igaz az egész vagy súlyos téveszméid vannak.
2016. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!