Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves lányok miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok miért nem kérdezgetik hogyan néznek ki?

Figyelt kérdés
Folyamatosan csak a tiniket kell pontozni, pedig náluk még nem a külső az elsődleges. Még felnőnek, rengeteget változnak.

2014. márc. 3. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Azért, mert mi már tudjuk. És azt is tudjuk, hogy még ha nem is vagyunk nádszálvéknyak, akkor is le fogunk tudni akasztani valakit, akinek tetszünk.
2014. márc. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert 20 eves kor felett mar csak a kulso szamit? :D amugy azert, mert mi mar megertunk arra, hogy elfogadjuk magunkat. Ahogy az elso valaszolo is irta.
2014. márc. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért,mert addigra már az összes lánynak lesz valakije,és lesz önbecsülése.Mivel napi 500 dicséretet kap,így nem túl nehéz.Rájuk van kereslet a mai világban,ellentétben a férfiakkal,akiknek ha szerencséjük van néha jut valami.Ha nincs,akkor meg semmi nem jut.A nőket viszont elkapkodják egytől-egyig már fiatalabban is.

A férfiaknál viszont 1 nőre jut 50 férfi jobb esetben,néha több,akkor számold ki mennyi esélye van egynek egyáltalán,hogy legyen valakije.

2014. márc. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Azért, mert a huszonéves lányok ennél már értelmesebbek.
2014. márc. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-mas: Ezt nem gondolod komolyan. Sem engem sem a barátnőimet sem kapkodta el senki. És még mielőtt jönnek a beszólások: helyes, igaz, nem bombázó meg címlaplány, de normális, nem szétfolyt, értelmes lányokról van szó. Az egyiknek pl. az a "bűne", hogy egy betegség miatt van rajta némi (!), túlsúly, ami szerintem nincs 10 kiló, és ritkul a haja. A másiknak pedig az, hogy pici és fiatalabbnak néz ki a koránál. A harmadiknak az, hogy nem megy bele előnytelen kapcsolatokba. Nekem az a hibám, hogy nagyon zárkózott vagyok, és nem szeretem a hülye felszedős dumákat. Szóval az egyáltalán nem igaz, hogy mindenkit elkapkodnak, ezt csak a keserűség mondatja veled, mert te sikertelen vagy.
2014. márc. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Mert nekünk egészséges önkritikánk van és nincs szükségünk idegenek véleményére, ahhoz hogy elfogadjuk (netán méginkább utáljuk) magunkat.
2014. márc. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!