Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek énekelni a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek énekelni a barátom előtt?

Figyelt kérdés

Jó hangom van és otthon mindig éneklek egyedül. Egyszer meghallotta és azóta gyakran kéri de nem merek mert tudom hogy úgy igazán nem tudnám szépen kiereszteni a hangom.

Pedig nagyon szeretnék énekelni neki pl elalvás előtt.

Mit csináljak ez normális?


2016. aug. 31. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Ha Beyonce énekelne nekem elalvás előtt azt is lecsapnám mint a taxiórát, ki a fene akarná azt hallgatni pont elalvás előtt, hogy 80 decibellel énekelnek mellette?


Igyál egy kicsit és egy buliban énekelj neki oszt' jónapot

2016. aug. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerős, bár csak maga az indíték, nem a konkrét éneklés. Valamiféle szorongás, félelem az elítéléstől(?)


De ne félj, énekelj egyszer-kétszer előtte/neki. A legrosszabb ami történhet - hát max. ha nem tetszik neki akkor ugyanez az állapot marad, de ha kedvel/szeret akkor jó eséllyel tetszeni fog neki (obejtíven /közepes/enyhén jó/enyhén rossz hangod lehet hacsak nem vagy nagyon tehetséges vagy nagyon repedt-fazék-hangú...)


Szóval ne félj... Nem lesz ebből baj :)

2016. aug. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rettenetes hangom van, mégis bármikor örömmel nyekergek a barátomnak valami gagyi zenét :D

Próbáld elengedni magad, mégiscsak a párod, elvileg lazának kéne lenned mellette :)

2016. aug. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szörnyű hangom van, ès csak a baràtom előtt nem vagyok zavarban emiatt, simàn èneklek előtte :)
2016. szept. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!