Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem énekel nekem.2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem énekel nekem.2 éve vagyunk együtt, még egy sort se hajlandó nekem énekelni. Nem szeret eléggé, ha erre nem képes? 23L

Figyelt kérdés

2016. ápr. 7. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
1st world problims :D
2016. ápr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Bence_ ***** válasza:

Te szoktál neki?

Van aki így fejezi ki neked a szeretetét?

2016. ápr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem éneklek a barátomnak, mert féltem az egészségét. Azt se akarom, hogy kiszeressen belőlem. Egyáltalán nem éneklek, ha más is hallja, pont.
2016. ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon vacak hangom van, vinnyogni szoktam neki ha épp van egy dallam, de nem ez a lényeg,hogy sz*r a hangom,hanem hogy ennyire nem képes,hogy meghallgathassam a hagját.kit érdekel,hogy neki milyen,elvileg szeretjük egymást,csak kiváncsi lennék rá,azt hittem köztünk nincsenek tabuk...
2016. ápr. 7. 20:38
 5/15 ~OnLány~ ***** válasza:
46%

Most eszembe jutott,mikor az enyém énekelt nekem. :D

Csodás volt.


Hát akkor ez tényleg nagy tragédia,ez szörnyű,beszéld meg vele.

2016. ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

Fogadd el, van aki nem szeret, még csak magában se énekelni. Ha szereted, megérted.


Egyébként nem fejezi ki eléggé a szeretetét? Vagy ez miért probléma?

32N

2016. ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Az a 23L igazából 13L akart lenni ugye? *facepalm*
2016. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Költőnő? ***** válasza:
46%
Úristen.
2016. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Persze, én sem énekelek senkinek, akit utálok. Például utálom a főnököm, és soha nem énekeltem neki. Szóval a barátod biztos utál téged. :)

Most komolyan, mit csinálsz ilyen hülyeségből ekkora ügyet?

2016. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%

Na ez így estére betette az ajtót.Azt hittem egy ilyen sz*r szoli után már jobb nem is lehet.Mindig megfeletkezek arról hogy ez a gyk.Itt minden megtörténhet.


Hogy válaszoljak is.Tudod miért nem énekel?Mert egy kapcsolatban sokkal fontosabb dolgok is vannak mint az hogy énekel neked.Végülis max jól kiröhögöd.23 évesen ilyen gyerekes vagy ez kicsit elgondolkodtat.Én 22 évesen vezető pozicióban dolgozom.Saját lakás kocsi.Van egy menyasszonyom aki a világ legjobb nője számomra.Remélem hogy kamu mert igen rossz a helyzet a világban.

2016. ápr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!