Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak olyan nők tapadnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak olyan nők tapadnak rám akik nem függetlenek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 1. 10:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy férje van gyerekkel,vagy élettársa,de mégis mi a fenét akarnak tőlem? Fútókufirc vagy mit?
2016. szept. 1. 10:28
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát jah.

Valahogy nekem is volt egy jó két éves időszakom, amikor feszt ilyenekbe botlottam.

Elsőre kicsit fura volt, de egyébként kényelmes.

Annyi, hogy ne ismerős feleségével kezdj.

2016. szept. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindegyik csak panaszkodott a pasijára,hogy ilyen rossz olyan rossz stb,de rendszerint nem lett egyikből se komoly.
2016. szept. 1. 10:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Komoly? Ők nem férjet keresnek. Pár pásztoróra, vagy pár helyett évekig tartót, de nem férjet, mert az már otthon van bespájzolva.
2016. szept. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor meg tuti.

Amúgy nem kell bevenni, sok csak azért panaszkodik, mert így akarja magát felmenteni.

2016. szept. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én független vagyok és nem is tapadok.
2016. szept. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy kérdező?


Biztos egyébként szexre vágynak mással...

2016. szept. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
35
2016. szept. 1. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!