Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Női túlérzékenység, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női túlérzékenység, vagy jogosan érzem magam mellőzöttnek?

Figyelt kérdés

Pár hete egyik éjjel iszonyat rosszul lettem, folyton hánytam, órákon át csak futkostam a fürdőbe. Reggelre már le is gyengültem, és egy percet sem tudtam aludni, fáradt, kimerült voltam. Reggeltől-délutánig annyit enyhült, hogy el tudtam aludni és "csak" egyszer-kétszer ébredtem fel óránként arra, hogy megint menni kell. A férjem elment dolgozni, majd írt haza pár sms-t, hogy megnézte, azért hányok zöldet, mert súlyosan kiszáradtam, igyak sok vizet. Estére rendbejöttem, el is felejtettem az egészet.


Mostanáig. A héten az egyik kollégája nem ment dolgozni, majd másnap mesélte, hogy kórházba vitte a feleségét, mert az egész éjjel hányt, a végén már zöldet, kapott infúziót, aztán este hazavihatte... tehát ugyanaz volt a baja, mint nekem, csak míg érte annyira aggódtak, hogy orvoshoz vitték és ott maradtak vele, nekem csak pár rohadt üzenet jött, hogy mi van velem, meg igyak vizet...


Oké, végül tényleg rendbejöttem egyedül, a másik nő ugyanúgy csak folyadékot kapott az infúzióból, de nem tudom... teljesen rosszul esik, hogy őt így babusgatták, miközben velem csak ennyire törődtek. Hülye vagyok?


2016. szept. 2. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Igen, kicsit hül.ye vagy...

Karácsony előtt kaptam el valamit, hányás, hasmenés, a víz nem maradt meg bennem két napig. Az exférjemnek az volt a legnagyobb baja, hogy reméli, nem kapják el a vendégek (drága szülei, és a testvérei pereputtyal együtt), és jó lenne, ha nem kényeskednék, mert ő nem fog beállni főzni egy kis hasmenés miatt.

De volt, hogy véreset és gennyeset pisiltem, úgy felfáztam, gondoltam otthon pár nap alatt kikezelem. Ki volt akadva, hogy van fogalmam róla, mennyivel kevesebb fizetést fogok hazavinni?


Szóval örülj neki, hogy a párod törődött veled, aggódott érted, csak nem vagyunk egyformák. Van, aki ilyenkor túlaggódik mindent, (és ezzel is idegesíti a másikat...), van aki meg csak visszafogottan, vagy csak nem tudja úgy kimutatni.

2016. szept. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Női túlérzékenység.

Mielőtt megtudtad másról a dolgot, nagyon zavart a dolog? Nem. Utána zavart? Igen.

Ráadásul azt sem tudhatod biztosan, hogy a kolléga felesége tényleg hányt e és nem egy romantikus lelépést akartak a munkából. Meg azt sem, hogy milyen az egészségi állapota. Lehet, hogy alapvetően van valami baja.

DE, ha továbbra is orvost akarsz, akkor próbáld ki legközelebb, hogy milyen órákat át ülni a sürgősségin, hogy aztán hazaküldjenek azzal, hogy igyál sok vizet.

2016. szept. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Figyelj, most ő azt nem tudhatta, hogy mi van. Nekem például egyszer volt gyomorrontásom, egész éjjel hánytam, de reggelre kihevertem, bevettem pár gyógyszert, és nem mentem kórházba. Törődött veled, nem mondhatod azt, hogy nem, hiszen folyamatosan írta az sms-eket. Akkor lenne szerintem jogos a kiakadásod, ha elmegy, és este hazajön, és megkérdezi, hogy hogy vagy. Nem ez történt. Szerintem emiatt ne haragudj a párodra, a maga módján törődött veled :)
2016. szept. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

az nem aggódás, hogy hányás miatt elviszi a feleségét valaki kórházba...


sajnos megesik,ha széthányod magad epét hánysz egy idő után


ha úgy érzed a párod nem törődik veled,az nem az miatt van,mint amivel most példáloztál.

2016. szept. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Arany középút is van ám a "dobok egy esemest" és az "úristenvészhelyzetvanahányásmiattfutásakórházba!!!" szintek között.


Mivel elmúlt a baj hamar, ezért a kórház bőven túlzás lett volna - az sms dobás meg túl kevéske... Én a kettő között cselekedtem volna.


Ha épp nincs nagy hajtás kiveszek egy nap szabit, főzök neki (gyógy)teát, kímélő ebédet, hozok a boltból amit megkíván (hányós periódus után kevés dolog esik jól, számomra az almalé volt ilyen) meg gyógyszert. Ha nincs javulás estig/másnap reggelig akkor viszont egyértlemű kórház (értelmszerűen romlás esetén is). Jó érzés így segíteni/gondoskodni valakiről aki beteg és csak rád számíthat... Lehet önzőség, de nem hiszem, hogy bajt okoznék vele.

2016. szept. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, egy éjjeli hányás miatt kórházba rohangálni? Minek? Felnőtt ember nem szárad ki egy fél nap alatt. Szerintem ez bőven reális, gondolt rád, írt üzenetet, még utána is nézett, mi lehet a baj és mi a megoldás. Egyébként igen, kiszáradás ellen vizet kell inni, nem űrtechnológia.


Ráadásul estére már magad is elfelejtetted az egészet.


Csak miután kiderült, hogy a kollégáék mit csináltak, akkor utólag lettél irigy. Most akkor vagy elhanyagoltnak érzed magad, de annak nem ehhez az egy esethez van köze, vagy nagyon bután működsz, és mások élete alapján ítéled a sajátod.

2016. szept. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem kicsit vagy hülye.Hányszor jártam már így.Eszünkbe sem jutott volna ilyenért ügyeletre menni.Sok folyadékot kell inni és nem a túlaggódás mutatja meg,hogy valaki húde szeret.
2016. szept. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem is hülye vagy.
2016. szept. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg hülyén gondolod, a kolléga szerintem túlaggódta a dolgot, én sem szaladtam volna a kórházba.
2016. szept. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Noren1989 ***** válasza:
Na most gondold el, ha nem hallottad volna, hogy a kollega az asszonnyal a kórházba szalad, ez a kérdés fel sem merült volna benned, igaz?
2016. szept. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!