Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez? Mit kell erre lépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? Mit kell erre lépni?

Figyelt kérdés

A feleség nem mehet sehova, csak 24 órában a három gyerekkel, a férj pedig elmegy hódolni a hobbijának, mégis agresszíven viselkedik, pedig állítólag kikapcsolódni volt.

A hobbi 10-ig tart maximum mégsem jön haza még éjfélkor sem.

A feleség felhívja, közli, hogy éppen beszélget, majd megy haza nemsokára.

Természetesen a feleség megkérdezi kivel, de elég őszintétlen hangon közli az egyik barátja nevét.


2016. szept. 3. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen szűk korlátok közé szorít téged egy agresszív állat és te még azon aggódsz, hogy megcsal-e vagy sem?
2016. szept. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Munkát kell keresni, akár titokban, amíg a férj a "hobbijának" hódol, aztán kirakni őt a fenébe és beadni a válópert, akár távoltartási végzést is kérni, ha rádemeli a kezét.
2016. szept. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sose értettem ezeket az első szám harmadik személyben lévő kérdéseket, de gondolom rólad van szó.

A feleségnek jó nagy a a türőképessége, a családapa pedig szarik a gyerekeire és a feleségére is....

2016. szept. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben első körben az se érdekelne, ha csak anyaotthonba tudok menni, de napokon belül eltűnnék.

Kell keresni munkát, add be a kérvényt önkormányzati lakásra, add be a válást és kérj gyerektartást. Anyaotthonból is talpra lehet állni.

2016. szept. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eleve nem lennek egyutt egy ilyen emberrel. Gyereket meg plane nem szulnek neki. Ja, es olyan nincs hogy nem mehetek sehova. Bezarni nem tud, egyszer jelentene ezt ki, onnantol nem lenne a parom. A tobbi resze a tortenetnek abszolute lenyegtelen.
2016. szept. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Titusztitusz ***** válasza:
Válás...Mégpedig azonnal...Már azis rejtély,hogy annak idején egyálltalán mi fogott meg egy ilyen állatban...
2016. szept. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Én sem értem, hogy mehettem hozzá.

Gyereket pedig hagyományosan a férjemtől szerettem volna és így is lett.

2016. szept. 3. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!