Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Ha visszajön hozzád, a Tiéd,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha visszajön hozzád, a Tiéd, ha nem jön vissza, sohasem volt a Tiéd. "?

Figyelt kérdés
Akihez visszament a volt párja attól kérdezem, hogy mennyi idő után? Általában hogy megy ez?
2010. ápr. 21. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, hozzá még nem jött vissza egy se! Amúgymeg szerintem ez egy baromság!
2010. ápr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a mondás NEM a szakítás utáni esetleges újra összejövetelre vonatkozik, hanem a kapcsolat közbeni, egymásba vetett bizalomra: "szabadon engeded" a párodat, hadd menjen, ahova szeretne, akikkel szeretne, mert megbízol benne, és tudod, hogy nem fog megcsalni, nem féltékenykedsz. Ha visszajön, a tiéd, ha nem jön vissza, soha nem volt a tiéd. Így értendő a mondás.
2010. ápr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam :) Akkor én teljesen félreértettem ezt :S:) Azért köszi :)
2010. ápr. 21. 19:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem megy vissza hozzád, akkor talán nem is ő az igazi, de ha ige, akkor egyszer így is úgy is egymás mellett fogtok kikötni, felesleges aggódni, mert úgy is az lesz,a minek lennie kell:) Az ilyet tudom könnyű mondani, de én teljes mértékben hiszek ebben:)
2010. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit, szívesen. :) Mondjuk ezt azért sem árt tudni, mert az sem kizárt, hogy szakítás után csak azért jön vissza az illető, mert már unja a banánt, és még nem talált mást. Szóval ezzel azért már mindenképp óvatosnak kell lenni.
2010. ápr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!