Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy valakinek sohasem lesz párja, mert az a sorsa, hogy egyedül élje le az életét?

Figyelt kérdés
Sohasem tudtak úgy alakulni a dolgok, hogy összejöjjek valakivel, nem értem miért? A korombeliek már jó pár kapcsolaton túlvannak, nekem meg valahogy az egész halott ügy. Nem értek a fiúkhoz. 23/L
2010. szept. 13. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem mindenkinek van valahol párja. Én 21 vagyok, de ugyanebben a cipőben járok :(
2010. szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet magadról ;)
2010. szept. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nyugi, előbb utóbb biztos találtok valakit ti is :)

mondjuk én beszélek :P 3,5 hónapos rekordommal :P azóta sem volt olyan bnőm akivel 1 hónapnál tovább bírtam volna

2010. szept. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne lehetséges? Én is így fogok járni!


19/F

2010. szept. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Néha Én is így érzek, de valahol bízom benne, hogy majd eljön az Én időm is. Addig várok, dolgozok, építem a karrierem.


21/F

2010. szept. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Simán lehetséges. De 23 év nem elég alap rá, 85 mondjuk már igen.
2010. szept. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Basszus, mintha 15 éves álmodozó libákat hallgatna az ember. Sors, meg ilyenek. Felnőni, nem kéne?

Azt kapod, amiért megküzdesz, az életben nincs instant igazságszolgáltatás, meg legkisebb királyfi.,

Fejlesszétek magatokat, találjátok meg saját hibáitokat, és győzzétek le őket. Így mükszik ez, nem szerencsével.,

2010. szept. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

22:36


Könnyű a magas lóról...!

2010. szept. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak egyet tudok érteni az utolsó előtti hozzászólóval, nincs olyan, hogy a sors nem engedi. Ha párt akarsz találni, akkor sokakkal ismerkedj és az igazi majd előkerül előbb-utóbb, ha megtartani kellene, akkor küzdj érte, de a saját álmaidat ne add fel érte, ha ő nem képes kompromisszumra. 18/F
2010. szept. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mit számit az, ha sok kapcsolaton vannak túl? És ha neked a következő beis jönne életed végéig? Na akkor mivan? Nem az számit, hogy mennyi kapcsolatod volt... mindig MOST van!
2010. szept. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!