Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem depresszióba fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem depresszióba fogok esni hamarosan, nem bírom már, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretem az osztályfőnököm jobban bárkinél, jobban mint eddig valaha is valakit. Nem tudom elfelejteni. Mi legyen? Folyamatosan hiányzik ha nincs a közelben és ilyen dolgok...16 éves lány vagyok.
2010. ápr. 21. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nőlj fel, és akkor majd elfelejted, és utólag hülyén fogod érezni magad, hogy anno így gondolkodtál!
2010. ápr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem egy kicsit tudat alatt is gyozkodod magad h "de szeretem de szeretem" es igy elis hiszed...sok ilyen tanar diak szerelmrol hallottam mar...egyikbol sem lett semmi.tudom h mar regi de probalj meg ne ra gondolni es elmulik egy ido mulva.
2010. ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
menj el egy rockkoncertre és kiabáld azt hogy énmár nemakarok semmit csak FÜSTÖT MEG LÁBDOBOT!
2010. ápr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hé mi egy osztályba járunk. De én jobban szeretem a Klári nénit.
2010. ápr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!