Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit ronthattam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit ronthattam el, hogy a volt barátom nem engem akart hanem azt a lányt aki elhagyta, megcsalta?

Figyelt kérdés

Kapcsolatunk elején még leku....a a lányt, nem sokat beszélt róla azt mondta túltette magát rajta, a lány szó nélkül hagyta őt mert talált jobbat.


Mi fél évet voltunk együtt de ő szakitott velem, azt mondta már nem szerelmes belém.

Valamelyik nap láttam egy képet róla és a volt barátnőjéről(a képen még rajta volt a csaj barátnője és még egy haverja), nem tudom hova tenni.Újból azt a lányt akarja, pedig megalázta, megint jóba tud lenni vele?


Én még azóta is őt akarom pedig már rég nem vagyunk együtt, és a szakitás óta nem is volt senkim, mindenkit vissza utasitok..


Miért van az, hogy akiért bármit megtennél nem vagy neki elég jó????



2016. szept. 3. 17:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ő jobban néz ki biztos. Te miért őt akarod, amikor tojik a fejedre? Ugyanazért.
2016. szept. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen jobban néz ki az biztos, gyönyörű lány.:)
2016. szept. 3. 17:33
 3/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ez mindig is így lesz, én is szeretem az exemet, aki azért dobott mert olyan volt a kedve, pedig eszembe se jutott volna megcsalni. És én is visszautasítok mindenkit miatta. Ez ilyen körforgalom lehet, aki nekem kell és akinek én annak én nem...:/
2016. szept. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen azért, mert jobban néz ki. Valami kötheti hozzá, de az nem feltétlen igaz érzelem...

Akinek ennyire nincs tartása, én nem tisztel se téged, se saját magát, azt jobb elfelejteni. Aki igazán szeret az nem csinál ilyet. Főleg nem lép félre már a kapcsolat elején.

2016. szept. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Miért van az, hogy akiért bármit megtennél nem vagy neki elég jó????

"


Mert a szerelem nem így működik.

2016. szept. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én 19 ő 23...a másik lány 15 :)
2016. szept. 3. 17:36
 7/12 Szergej55 ***** válasza:
Te valószínűleg semmit. Nem tette túl magát rendesen a kapcsolaton, úgy ugrott bele egy másikba (veled), aztán most ezzel a lánnyal van, aki majd megint ki fogja dobni, mint előzőleg is. Ilyen rövid a történet.
2016. szept. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Te is ugyanolyan vagy, mármint úgy értem, hogy egy olyan pasi után sóvárogsz, aki így megalázott. És ezt nem bántásból írom! :)

Megmagyarázhatatlan, hogy valaki hiába rossz, mégis kell, valamiért...

2016. szept. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#5


Érdekelne akkor mi alapján működik. Valahogy a "majd összejön ha nem is gondolsz rá" és a szerencsére való hivatkozások nem igazán hiteles érvek.

2016. szept. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy olyan vagyok...de nem tudok az érzelmeimmel mit kezdeni.
2016. szept. 3. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!