Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik zavarna jobban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik zavarna jobban az ismerkedés közben, ha kiderülne? Hogy megcsalta az exét vagy olyan pasival járt össze, akinek van barátnője?

Figyelt kérdés
2016. szept. 1. 02:50
 1/6 Carragher_x ***** válasza:
Egyik se.
2016. szept. 1. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az, ha ilyeneken gondolkodik.
2016. szept. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az utolsónál a pont. Az, ha a múlton rágódik ahelyett, hogy előre nézne. A múlton nem tudok változtatni, olyan barommal meg nem fogok kezdeni, aki felhánytorgatja. Nekem ezek a fölösleges értelmetlen veszekedések nem hiányoznak. Fogadjon el olyannak, amilyen vagyok a hibáimmal együtt, mert senki sem tökéletes. Ha meg nem megy, akkor nálam lapát. Egyszer már végigcsináltam majdnem 3 évet egy ilyen nyomival, aki féltékeny volt az elődeire, meg előszedte folyton, hogy x éve mit csináltam, és ment a szemrehányás meg a balhé úgy, hogy semmit sem tehettem ellene, hiszen megoldás arra, ami már megtörtént nincs. Köszönöm, több ilyen hülye nem kell.
2016. szept. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Úgy is elhagyom nemsoká. Pár ágyjelenet és mehet.
2016. szept. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
NEm tudom, de én ismerkedéskor baromira nem vagyok kíváncsi se az exekre, se a kalandokra, se a megcsalásokra, se pedig a szeretői státuszra. Ismerem magamat, lehet feszélyezne, ezért sem érdekel. Annak a lánynak, aki velem szemben ül a randin, szeretnék adni egy esélyt, hátha összeillünk. Gondolom nem véletlenül szingli a lány, és nem véletlenül akar párkapcsolatot, szóval, hogy mi volt előtte, na arra pont nem vagyok kíváncsi. 23/F
2016. szept. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem mindkettő.

Nekem a hűség fontos, más párkapcsolata pedig szent. Akinek nem ilyen az értékrendje, azzal nem fogok kezdeni, mert csak kefélgetni a nőt nem az én világom, po.fára esni meg nem szeretek.

2016. szept. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!